Stany Zjednoczone – Iran 2:3 (koniec) | Argentyna – Serbia 1:3 (koniec) | Belgia – Portoryko 3:0 (koniec)
Wenezuela – Kamerun 3:1 (koniec) | Australia – Polska 0:3 (koniec) | Francja – Włochy 2:3 (koniec)
Wenezuela
3
25 25 31 25
Kamerun
1
22 21 33 14
Wtorek 02.09.2014, 16:30 • Hala Stulecia, Wrocław • Mistrzostwa Świata - Polska 2014

0:0
    Po wyrównanym trzecim secie Wenezuelczycy byli mocno podrażnieni i w czwartej partii nie pozostawili już rywalom żadnych złudzeń co do tego, która reprezentacja jest lepsza. Ta ekipa musi jednak sporo poprawić w swojej grze, aby nie były to ich ostatnie punkty na tym turnieju. Dziękuję Państwu za uwagę i już teraz zapraszam na danie główne dzisiejszego dnia, a więc mecz Polska-Kanada, z którego relację przeprowadzi oczywiście serwis lajfy.com! (19:05:56)

25:14
    Czwarty set skończony.

25:14
    Po przerwie Wenezuela wyprowadza kończącą akcję!

24:14
    I znów Wenezuela ma problem ze skończeniem seta! Kolejny autowy atak Pinerui, który chyba opadł już z sił, bo w pierwszych dwóch partiach prezentował się o wiele lepiej.

24:13
    Autowy atak i 13 punkt dla Kamerunu.

24:12
    Przestrzelona zagrywka i jeszcze gramy!

24:11
    As serwisowy Wenezuelczyka i będzie piłka meczowa!

23:11
    Kameruńczyk wbiegł na połowę rywali! Zupełnie gubią się Afrykanie.

22:11
    Mocny atak na prawym skrzydle, blok-aut i kolejny punkt dla graczy z Ameryki Południowej.

21:11
    Udana krótka w zespole z Afryki.

21:10
    Błąd rozgrywającego Kamerunu- było to jego ostatnie zagranie, bo schodzi teraz z boiska.

20:10
    Świetny podwójny blok Wenezueli i Latynosi chyba nie wypuszczą już zwycięstwa z rąk!

19:10
    Bohater poprzedniej akcji serwuje w siatkę.

18:10
    Wounembaina sprytnie kiwa tuż za blok.

18:9
    Spokojny, techniczny plas w wykonaniu Gonzaleza. Jeszcze o czas prosi niemiecki szkoleniowiec Afrykanów.

17:9
    Skuteczny potrójny blok Wenezueli i nieudany pipe Kameruńczyka.

16:9
    As serwisowy Montoyi i Wenezuela wysoko prowadzi na drugiej przerwie technicznej!