FC Augsburg
2:3 (0:2)
Borussia Dortmund
Piątek 29.08.2014, 20:30 • SGL arena, Augsburg • Niemiecka Bundesliga

Bardzo dobry występ zanotował Łukasz Piszczek, który wielokrotnie podłączał się do akcji ofensywnych swojego zespołu, a wiele z nich sam rozpoczynał. Pewna postawa w obronie tylko podwyższa noty.

Bardzo dobre rozpoczęcie 2. kolejki Bundesligi, oby tak było przez cały weekend!
    Życzymy dobrej nocy! (22:28:48)

Nic nie zapowiadało takich emocji w końcówce tego meczu! Borussia niemalże całą pierwszą połowę prowadziła 2:0. Druga odsłona zaczęła się bardzo źle, powiedziałbym że nudno. W końcu w 78. minucie prowadzenie na 3:0 podwyższył Adrian Ramos i wydawało się, że jest po meczu. Nic bardziej mylnego – do odrabiania strat wzięli się gospodarze i strzelili 2 bramki w ostatnich 10 minutach meczu. Nie zdążyli zdobyć kolejnych i ostateczny wynik 2:3!

Borussia Dortmund zdobywa swoje pierwsze 3 punkty w sezonie 2014/15! Augsburg dalej bez zdobyczy punktowych i zostaje w tyłach tabeli!

90+4

90+2
    Gospodarze idą za ciosem i w końcówce meczu mamy to, na co czekaliśmy! Grad bramek i spore emocje!

90
    3 minuty dłużej potrwa dzisiejszy mecz – 3 minuty nadziei Augsburga na remis!
    Tim MATAVZ - 2:3

89
    Gol dla Augsburga!

Baba notuje drugą asystę w dzisiejszym meczu! Świetne kolejne dogranie skrzydłowego obrońcy Augsburga, prosto na głowę TIMA MATAVZA, który zdobywa bramkę kontaktową w ostatniej minucie czasu regulaminowego!

89
    Adrian Ramos nie wykorzystuje kontry w przewadze liczebnej! Kolumbijczyk mógł podawać do Mkhitaryana, ale postanowił uderzyć – nad bramkę Hitza!

88
    Mkhitaryan wybiega za obrońców i trochę za bardzo zapędził się w stronę końca pola karnego! Obrońca wślizgiem powstrzymuje Ormianina i powala go na ziemię! Arbiter chyba słusznie nie wskazuje na wapno!

87
    Wszystkie zmiany wykorzystane, a więc ostatnie 5 minut gramy tym, co jest na boisku! Sokratis pewnie wybija piłkę w walce z Matavzem.

86
    Zmiana w drużynie Borussia Dortmund: z boiska schodzi Reus, na boisku pojawia się Hofmann.

85
    Czyżby zanosiło się jeszcze na jakieś emocje w końcówce? Augsburg zwęszył małą szansę, ale gospodarze wciąż tracą 2 bramki!
    Raul BOBADILLA - 1:3

83

Augsburg nie zamierza składać broni! RAUL BOBADILLA otrzymuje świetne dośrodkowanie z lewego skrzydła! Napastnik przyjmuje sobie futbolówkę i wyciąga nogę, aby pokonać Weidenfellera!

82
    Zmiana w drużynie FC Augsburg: z boiska schodzi Djurdjic, na boisku pojawia się Kohr.

80
    Trzeba przyznać, że druga połowa nas bardzo zawodzi. Bardzo mało akcji ofensywnych, brakuje dokładności podań. Zostaje ostatnie 10 minut dzisiejszego spotkania, ale chyba wszystkie karty są już rozdane.