Siarka Tarnobrzeg
0:2 (0:2)
Znicz Pruszków
Niedziela 17.08.2014, 17:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 2. Liga

Po mało ciekawej drugiej połowie Znicz Pruszków utrzymał dwubramkowe prowadzenie i pokonał Siarkę Tarnobrzeg na wyjeździe 2:0. Goście wyprzedzili dzisiejszych rywali w tabeli i zajmują teraz czwartą lokatę. Dziękuję za uwagę, zapraszam na inne relacje do lajfy.com. (19:02:49)

90+4

90
    Cztery minuty doliczone przez sędziego.

85
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Truszkowski, na boisku pojawia się Ciećko.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Truszkowski (Siarka Tarnobrzeg) za kwestionowanie decyzji sędziego.

77
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Niksiński, na boisku pojawia się Kraska.

74
    Dośrodkowanie Frankiewicza, Więcek szybszy przy piłce niż bramkarz Znicza, ale strzał niecelny!

70
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Tunkiewicz, na boisku pojawia się Figiel.

69
    Znicz w dalszym ciągu mądrze gra w obronie i gospodarze nie radzą sobie z jej sforsowanie.

62
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Zapaśnik, na boisku pojawia się Rackiewicz.

61
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Paluch, na boisku pojawia się Więcek.

58
    Niewiele ciekawego na boisko, dużo niedokładności z obu stron.

50
    Spokojny początek drugiej połowy, oba zespoły próbują akcji skrzydłami, brakuje im jednak dokładności w podaniach.

46
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Januszewski, na boisku pojawia się Glanowski.

46

Fatalny scenariusz dla gospodarzy. Siarka przegrywa ze Zniczem dwoma bramkami i będzie grać w osłabieniu całą drugą połowę. Będzie niezwykle ciężko o korzystny wynik dla faworyzowanych graczy z Tarnobrzegu.