Śląsk – Cracovia 0:0 (koniec) | Wisła K. – Lechia 3:1 (koniec)
Wisła Kraków
3:1 (0:1)
Lechia Gdańsk
Niedziela 17.08.2014, 18:00 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • PKO Ekstraklasa

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (19:54:22)

Wisła pokonuje na własnym terenie Lechię Gdańsk w stosunku 3:1, chociaż do przerwy to goście byli górą! Po zmianie stron podopieczni Franciszka Smudy zaprezentowali się jednak zdecydowanie lepiej, a gol Sadloka i dwa trafienia Stilicia zapewniły "Białej Gwieździe" komplet punktów!

90+3
    Koniec meczu!

90+1
    Gol dla Wisły!
    Na uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego zdecydował się SEMIR STILIĆ, który mocnym i precyzyjnym strzałem nie dał szans bramkarzowi!
    Štilić - 3:1.

90
    Rzut wolny dla Wisły, za faul na Sarkim żółtą kartką ukarany Tiago Valente.

89
    Coraz śmielej poczynają sobie goście z Gdańska, przed chwilą w ostatniej chwili zablokowane zostało uderzenie Vranjesa!

87
    Na własnej połowie faulowany Stilić, Wiślacy będą teraz starali dłużej utrzymać się przy piłce.

85
    Dośrodkowanie Burligi nie znalazło adresata w polu karnym.

83
    Do końca około dziesięciu minut, w ofensywie głównie goście z Gdańska, który raz po raz próbują zagrozić bramce strzeżonej przez Buchalika.

81
    Mocne uderzenie Aleksicia obok słupka.
    Pawłowski

80
    Groźnie pod bramką Wisły, głową uderzał Bartłomiej Pawłowski, ale trafił tylko w słupek!

80
    Ostatnia zmiana w szeregach Lechii, Adam Buksa zastępuje Możdżenia.
    Aleksic

80
    Grzelczak podaje do Aleksicia, ten znalazł się w dobrej sytuacji, jednak znakomicie wślizgiem jego uderzenie zablokował Arkadiusz Głowacki!