ROW Rybnik – Siarka T. 2:1 (koniec) | Stal S. W. – Olimpia G. 2:0 (koniec) | Znicz – Termalica 2:1 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
2:1 (2:1)
Siarka Tarnobrzeg
Wtorek 12.08.2014, 17:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • Fortuna Puchar Polski

Energetyk ROW Rybnik pokonuje przed własną publicznością Siarkę Tarnobrzeg 2:1 i tym samym zapewnia sobie awans do 1/16 finału Pucharu Polski. Wynik meczu w 12 minucie otworzyli przyjezdni, a konkretnie Paluch. Siarka z prowadzenia cieszyła się jednak tylko 7 minut, kiedy to do bramki trafił Sobczak, a wszystko w 43 minucie ustalił Misiolik. To tyle ze Stadionu MOSiR w Rybniku. (18:52:17)

90+4

90+2
    Rybniczanie mogli dobić przyjezdnych w końcówce. Melon wyszedł z bramki, a rywale skierowali piłkę nad poprzeczką!

90
    4 minuty doliczone przez arbitra.

87
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Fonfara, na boisku pojawia się Płonka.

85
    Ostatnie pięć minut. Czy Siarka odmieni losy spotkania? Czy to gospodarze zwyciężą przed własną publiką?

80
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Paluch, na boisku pojawia się Figiel.

75
    Kwadrans do końca spotkania. Przed momentem Siarka próbowała z rzutu rożnego, a gospodarze odpowiedzieli kontratakiem, po którym uderzenie zza pola karnego broni Melon.

71
    Frankiewicz ląduje w notesie arbitra za faul.

68
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Jary, na boisku pojawia się Bodzioch.

66
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Więcek, na boisku pojawia się Mandzelowski.

65
    Ostatnie minuty to po raz kolejny okres przewagi gospodarzy. W trudnej sytuacji Siarka, ale nie obierajmy szans gościom na odrobienie strat.

58
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Musiolik, na boisku pojawia się Mandrysz.

55
    10 minut gry za nami w drugiej części spotkania i sporo się dzieje.

51
    To nie była stu, to była 200% szansa dla Energetyka ROW-u Rybnik na podwyższenie prowadzenia! Melon świetnie broni dwa uderzenia rywali, a za trzecim razem ratuje go słupek! Ależ torpedowanie bramki Siarki.