Szachtior K. – Kłajpeda | 3:0 (koniec) | | | Hapoel BS – RNK Split | 0:0 (koniec) | | | MyPa – Dinamo M. | 0:0 (koniec) |
Omonia – Buducnost | 0:0 (koniec) | | | FK Krasnodar – Sillamäe | 5:0 (koniec) | | | Haugesund – FK Sarajevo | 1:3 (koniec) |
Keşla FK – IF Elfsborg | 0:1 (3:4 po rz. karnych) | | | Esbjerg – Kajrat | 1:0 (koniec) | | | Zimbru – CSKA Sofia | 0:0 (koniec) |
Szachtior S. – Derry | 5:1 (koniec) | | | FC Vaduz – Ruch | 0:0 (koniec) | | | Czichura – Bursaspor | 0:0 (4:1 po rz. karnych) |
AIK Solna – Linfield | 2:0 (koniec) | | | Slovan – Koszyce | 3:0 (koniec) | | | Tromsø – Víkingur G. | 1:2 (koniec) |
Wlora – Petrolul | 1:3 (koniec) | | | SV Grödig – Cukaricki | 1:2 (koniec) | | | Lech P. – Kalju | 3:0 (koniec) |
Göteborg – Győri | 0:1 (koniec) | | | Hapoel TA – FK Astana | 1:0 (koniec) | | | Spartak T. – Zestaponi | 3:0 (koniec) |
Z. Ługańsk. – Laci | 2:1 (koniec) | | | Groningen – Aberdeen | 1:2 (koniec) | | | Asteras – Rovaniemi | 4:2 (koniec) |
Sligo – Rosenborg | 1:3 (koniec) | | | Vojvodina – AS Trencin | 3:0 (koniec) | | | Zawisza – Waregem | 1:3 (koniec) |
Hajduk – Dundalk | 1:2 (koniec) | | | DVTK – Liteks | 1:2 (koniec) | | | Široki – Mlada | 0:4 (koniec) |
Ferencvaros – Rijeka | 1:2 (koniec) | | | FC Koper – Neftchi | 0:2 (koniec) | | | Jagodina – Cluj | 0:1 (koniec) |
Gorica – Molde | 1:1 (koniec) | | | Crusaders – Brommapojkarna | 1:1 (koniec) | | | St. Johnstone – Luzern | 1:1 (5:4 po rz. karnych) |
Sankt Pölten – Botew | 2:0 (koniec) | | | Hafnarfjörður – Grodno | 2:0 (koniec) | | | Stjarnan – Motherwell | 3:2 (po dogrywce) |
finał
SKN Sankt Pölten
2:0
(1:0)
Botew Płowdiw
Jarek Jurkiewicz
Gole:
6. Segovia, 55. Segovia
Sędziowie: J.Kaludjerovic, D.Dević, D.Mrgunović – M.Scepanović
Widownia:
Kartki: 47. Stec (SKN), 86. Segovia (SKN)
Spudłowany karny!:
SKN Sankt Pölten:
Kostner – Grasegger, Wisio, Huber – Stec, Kerschbaumer, Parada, Hofbauer(90.Ambichl), Holzmann, – Noel(68.Fucik), Segovia(86.Harti)
Zmiany: Ambichl, Brandl, Fucik,Hartl, Kragl, Riegler (B), Schibany
Trener:
Botew Płowdiw: Stachowiak – Hristov, Kolev, Luchin, Filipov – Ognyanov(77.Marin), Jirsak, Gamakov(83.Yusein), Vasev(59.Curtean) – Chunchukov, Cvetkov
Zmiany: Aytov, Curtean, Ivanov, Karamfilov, Lazar, Terziev, Yusein
Trener:
Zmiany: Ambichl, Brandl, Fucik,Hartl, Kragl, Riegler (B), Schibany
Trener:
Botew Płowdiw: Stachowiak – Hristov, Kolev, Luchin, Filipov – Ognyanov(77.Marin), Jirsak, Gamakov(83.Yusein), Vasev(59.Curtean) – Chunchukov, Cvetkov
Zmiany: Aytov, Curtean, Ivanov, Karamfilov, Lazar, Terziev, Yusein
Trener:
Sędziowie: J.Kaludjerovic, D.Dević, D.Mrgunović – M.Scepanović
Widownia:
17.07.2014
Botew - Sankt Pölten 2:1
Botew - Sankt Pölten 2:1
Gole: 39. Cvetkov (kar.), 87. Vasev – 55. Segovia
Kartki: ?. Hristov (PDW), 60. Ognyanov (PDW) – 39. Hofbauer (SKN), 68. Holzman (SKN), 73. Parada (SKN)
Ogromny sukces zespołu II ligowego zespołu SKN Sankt Pölten, które awansuje do kolejnej rundy pokonując wyżej notowanego Botew Płowdiw. Jest, to jak najbardziej zasłużony awans, ponieważ zawodnicy gospodarzy dominowali przez całe spotkanie i dopuścili gości do myśli, że mogą w tym meczu awansować. W kolejnej rundzie graczy gospodarzy czeka jeszcze trudniejszy rywal jakim jest PSV Eindhoven.'
Żegnam się z państwem zapraszając do odwiedzenia naszej strony już jutro,gdyż odbędzie się transmisja m.in. Tour de France oraz początku drugiej kolejki naszej ekstraklasy gdzie zagrają ze sobą o godzinie 18 GKS Bełchatów kontra Korona Kielce, a o godzinie 20 Lechia Gdańsk podejmie na własnym boisku "Górali". (22:59:27)