Szachtior K. – Kłajpeda 3:0 (koniec) | Hapoel BS – RNK Split 0:0 (koniec) | MyPa – Dinamo M. 0:0 (koniec)
Omonia – Buducnost 0:0 (koniec) | FK Krasnodar – Sillamäe 5:0 (koniec) | Haugesund – FK Sarajevo 1:3 (koniec)
Keşla FK – IF Elfsborg 0:1 (3:4 po rz. karnych) | Esbjerg – Kajrat 1:0 (koniec) | Zimbru – CSKA Sofia 0:0 (koniec)
Szachtior S. – Derry 5:1 (koniec) | FC Vaduz – Ruch 0:0 (koniec) | Czichura – Bursaspor 0:0 (4:1 po rz. karnych)
AIK Solna – Linfield 2:0 (koniec) | Slovan – Koszyce 3:0 (koniec) | Tromsø – Víkingur G. 1:2 (koniec)
Wlora – Petrolul 1:3 (koniec) | SV Grödig – Cukaricki 1:2 (koniec) | Lech P. – Kalju 3:0 (koniec)
Göteborg – Győri 0:1 (koniec) | Hapoel TA – FK Astana 1:0 (koniec) | Spartak T. – Zestaponi 3:0 (koniec)
Z. Ługańsk. – Laci 2:1 (koniec) | Groningen – Aberdeen 1:2 (koniec) | Asteras – Rovaniemi 4:2 (koniec)
Sligo – Rosenborg 1:3 (koniec) | Vojvodina – AS Trencin 3:0 (koniec) | Zawisza – Waregem 1:3 (koniec)
Hajduk – Dundalk 1:2 (koniec) | DVTK – Liteks 1:2 (koniec) | Široki – Mlada 0:4 (koniec)
Ferencvaros – Rijeka 1:2 (koniec) | FC Koper – Neftchi 0:2 (koniec) | Jagodina – Cluj 0:1 (koniec)
Gorica – Molde 1:1 (koniec) | Crusaders – Brommapojkarna 1:1 (koniec) | St. Johnstone – Luzern 1:1 (5:4 po rz. karnych)
Sankt Pölten – Botew 2:0 (koniec) | Hafnarfjörður – Grodno 2:0 (koniec) | Stjarnan – Motherwell 3:2 (po dogrywce)
IFK Göteborg
0:1 (0:0)
Győri ETO FC
Czwartek 24.07.2014, 19:00 • Gamla Ullevi, Goteborg, Szwecja • Liga Europy UEFA - Kwalifikacje

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (20:52:16)

Koniec spotkania! IFK Goteborg przegrywa na własnym terenie z Gyori ETO FC 1:0 po bramce Andricia z 68. minuty spotkania. Mimo tego awans do kolejnej rundy eliminacji uzyskała szwedzka drużyna, która pierwsze spotkanie wygrała 3:0.

90+4

90+3
    Zawodnicy obydwu drużyn powoli wyczekują już na końcowy gwizdek arbitra.

90+2
    Niecelne uderzenie Windeckera z dystansu. Grę od bramki wznowi za parę chwil Sandberg.

90+1
    Sędzia dolicza trzy minuty do tego starcia.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

89
    Szybki kontratak IFK zakończony niezłym uderzeniem Sobralense! Mógł być remis!

88
    Niecelne podanie Allanssona umożliwia Węgrom wyprowadzenie kolejnego kontrataku.

87
    Goteborg przerywa akcję Gyori i wyprowadza kontratak. Gra toczy się pod bramką Kocicia.

86
    Kamber został teraz sfaulowany przez Sobralense. Goście będą mieli rzut wolny.

85
    Trwa ofensywa węgierskiego zespołu. Przed chwilą na bramkę gospodarzy celował Kamber, ale także przestrzelił.

84
    Minimalnie niecelne uderzenie Kambera na bramkę Sandberga z dystansu! Muszą uważać defensorzy Goteborgu.

83
    Ostatniej zmiany dokonują Węgrzy. Illes wchodzi w miejsce Vargi.

82
    Goteborg ostrożnie rozgrywa piłkę w środkowej części boiska. Utrata kolejnej bramki dla Szwedów oznaczałaby nerwową końcówkę starcia.

80
    Rozpoczynamy ostatnie dziesięć minut regulaminowego czasu gry. Jak na razie dosyć niespodziewanie prowadzą zawodnicy Gyori ETO FC.

79
    Drugiej zmiany dokonują także Szwedzi. Smedberg kończy dzisiejszy występ. Na ostatnie dziesięć minut spotkania wchodzi Soder.

78
    Smedberg na pozycji spalonej. Akcja Goteborgu przymusowo przerwana przez arbitra.

77
    Gospodarze wyraźnie podrażnieni straconą bramką. Goteborg w głębokiej ofensywie.