Szachtior K. – Kłajpeda 3:0 (koniec) | Hapoel BS – RNK Split 0:0 (koniec) | MyPa – Dinamo M. 0:0 (koniec)
Omonia – Buducnost 0:0 (koniec) | FK Krasnodar – Sillamäe 5:0 (koniec) | Haugesund – FK Sarajevo 1:3 (koniec)
Keşla FK – IF Elfsborg 0:1 (3:4 po rz. karnych) | Esbjerg – Kajrat 1:0 (koniec) | Zimbru – CSKA Sofia 0:0 (koniec)
Szachtior S. – Derry 5:1 (koniec) | FC Vaduz – Ruch 0:0 (koniec) | Czichura – Bursaspor 0:0 (4:1 po rz. karnych)
AIK Solna – Linfield 2:0 (koniec) | Slovan – Koszyce 3:0 (koniec) | Tromsø – Víkingur G. 1:2 (koniec)
Wlora – Petrolul 1:3 (koniec) | SV Grödig – Cukaricki 1:2 (koniec) | Lech P. – Kalju 3:0 (koniec)
Göteborg – Győri 0:1 (koniec) | Hapoel TA – FK Astana 1:0 (koniec) | Spartak T. – Zestaponi 3:0 (koniec)
Z. Ługańsk. – Laci 2:1 (koniec) | Groningen – Aberdeen 1:2 (koniec) | Asteras – Rovaniemi 4:2 (koniec)
Sligo – Rosenborg 1:3 (koniec) | Vojvodina – AS Trencin 3:0 (koniec) | Zawisza – Waregem 1:3 (koniec)
Hajduk – Dundalk 1:2 (koniec) | DVTK – Liteks 1:2 (koniec) | Široki – Mlada 0:4 (koniec)
Ferencvaros – Rijeka 1:2 (koniec) | FC Koper – Neftchi 0:2 (koniec) | Jagodina – Cluj 0:1 (koniec)
Gorica – Molde 1:1 (koniec) | Crusaders – Brommapojkarna 1:1 (koniec) | St. Johnstone – Luzern 1:1 (5:4 po rz. karnych)
Sankt Pölten – Botew 2:0 (koniec) | Hafnarfjörður – Grodno 2:0 (koniec) | Stjarnan – Motherwell 3:2 (po dogrywce)
Esbjerg fB
1:0 (1:0)
Kajrat Ałmaty
Czwartek 24.07.2014, 19:00 • Blue Water Arena, Esbjerg • Liga Europy UEFA - Kwalifikacje

Sędzia kończy to spotkanie, a to oznacza, że Esbjerg fB melduje się w kolejnej rundzie! Zwycięska bramka Ankersena okazała się najważniejsza w tym dwumeczu. Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (20:51:52)

90+3

90+2
    To mogła być akcja na 2:0! Ciekawe rozwiązanie, ale gorszy strzał Fellaha z 11. metrów! Khomich odbija piłkę przed siebie!

90
    Sędzia postanowił przedłużyć to spotkanie o trzy minuty.

90
    Riera na pozycji spalonej, a to oznacza, że Dubravka wznowi grę z rzutu wolnego.

88
    Końcowe minuty tego spotkania. Gracze Esbjerg szanują piłkę i tworzą atak pozycyjny z własnej połowy.

86
    Ostatnia zmiana także w ekipie z Ałmat. W miejsce Isaela wchodzi Lunin.

85
    Gospodarze od kilku minut wyłącznie się bronią przed utratą bramki na własnej połowie.

83
    Knežević podchodzi do piłki, strzela i... piłka zatrzymuje się na stojącym przed nim murze.

82
    Rzut wolny dla gości 25 metrów od bramki Dubravki.

80
    Andersen trafia do notesu sędziowskiego za faul.

78
    Trener przyjezdnych dodaje nowej energii swojemu zespołowi. Kuantayev kończy udział w dzisiejszym spotkaniu.

76
    Odpowiedź rywali i uderzenie Lynga! Rezerwowy Esbjerg niewiele się pomylił!

74
    To mogła być bramka wyrównująca, gdyby Knežević ustawił sobie lepiej celownik!

72
    Trener gospodarzy wykorzystał właśnie ostatnią zmianę w tym spotkaniu. W miejsce Nielsena – Rasmussen.

70
    Dobrze dośrodkowania piłka przez Fellaha, ale gorsze uderzenie Jakobsena.

69
    Zablokowane uderzenie Ankersena i kolejny korner.

68
    Zmiana w drużynie Esbjerg fB: z boiska schodzi Bergvold, na boisku pojawia się Brinch.

67
    Gospodarze wywalczyli kolejny stały fragment gry, ale wcześniej zapowiadana zmiana w ich zespole.