Siarka T. – Wisła Pu. 3:0 (koniec) | Prešov – Sandecja 1:0 (koniec) | Lechia – AFE 0:1 (koniec)
Kotwica – Błękitni 3:2 (koniec)
Lechia Gdańsk
0:1 (0:1)
Reprezentacja AFE
Wtorek 15.07.2014, 17:05 • boczne boisko Stadionu Miejskiego, Gdańsk • Spotkania towarzyskie

Koniec meczu. (18:45:56)

83
    Jeden z młodych lechistów przerwał faulem kontratak Hiszpanów i obejrzał żółtą kartkę.

81
    Dziesięć minut do końca. Wynik nie uległ zmianie mimo kilku szans z obu stron.

71
    Kapitalna akcja Hiszpanów. Wydawałoby się prosta gra. Kilka szybkich podań, piłka do boku, mocna centra w pole karne i ponowie minimalnie pomylił się Marti.

66
    Świetny kontratak gości! Centra z prawej strony i niewiele zabrakło, by Marti skierował piłkę do siatki. Zabrało centymetrów.

61
    Przed nami jeszcze dwa kwadranse. Niewiele dzieje się na murawie.

51
    Skład gości na drugą połowę: T.Lechuga – Edu Díaz, Quesada, Satrústegui, Ezequiel – Bruno, Miki, Viyuela, Javi Fernández, Guiller Méndez – Jordi Martí.

48
    Sporo zmian w obu zespołach. Niestety nie znamy personaliów.

47
    Żółta kartka dla jednego z Hiszpanów za faul w środku pola.

46

45

35
    Dziesięć minut do końca pierwszej części gry. Przed momentem groźnie strzelał z narożnika pola karnego Cascon, lecz Bąk odbił piłkę na rzut rożny.

27
    Adam Duda odebrał piłkę na połowie rywala, podbiegł do linii pola karnego i oddał strzał. Nie mogło to jednak zaskoczyć bramkarza gości.

20
    Za nami dwadzieścia minut gry i jak na razie to przyjezdni są groźniejsi.

13
    Rzut wolny trzydzieści metrów od bramki gości wykonywał Możdżeń, ale zabrakło około metra.