Lechia – Lech P. 0:3 (koniec) | Piast – Chrobry 1:4 (koniec) | Legia – Arka 0:0 (koniec)
Korona – GKS T. 0:0 (koniec) | Cracovia – Rozwój 2:1 (koniec) | Górnik Z. – Zawisza 0:0 (koniec)
Śląsk – Górnik Ł. 2:2 (koniec) | Cracovia – BKS Stal 2:1 (koniec) | Wisła K. – Dunajska 1:0 (koniec)
Banik – Podbeskidzie 2:0 (koniec) | Widzew – Rubin II 1:2 (koniec) | Piast – Miedź 1:0 (koniec)
Wigry – Pogoń Sdl. 1:0 (koniec) | Raków – Jagiellonia 2:2 (koniec)
Lechia Gdańsk
0:3 (0:1)
Lech Poznań
Środa 02.07.2014, 11:00 • stadion Dyskobolii, Grodzisk Wielkopolski • Spotkania towarzyskie

Koniec meczu. Lech wygrywa z Lechią 3-0 i udanie kończy jedyne letnie zgrupowanie. Przed gdańszczanami natomiast sporo pracy. (12:50:36)

86
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Kędziora, na boisku pojawia się Bednarek.

86
    Jeszcze około pięć minut gry przed nami. Lech prowadzi w pełni zasłużenie i kontroluje wydarzenia na boisku. Lechia praktycznie nie wyszła na drugą połowę. Jeden bardzo niecelny strzał Buksy to zbyt mało.

81
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Wołąkiewicz, na boisku pojawia się Arajuuri.

80
    Gol dla Lecha!
    Trzecia bramka dla "Kolejorza", a jej autorem wprowadzony w drugiej części gry VOJO UBIPARIP.

71
    Przed nami jeszcze dwadzieścia minut spotkania. Lech nadal prowadzi różnicą dwóch bramek i nic nie wskazuje na to, by coś miało się zmienić.

69
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Linetty, na boisku pojawia się Formella.

63
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Hamalainen, na boisku pojawia się Ubiparip.

57
    Drugi w krótkim odstępie czasu rzut rożny dla Lecha. Centrował Lovrencsics, a piłkę do siatki wpakował TOMASZ KĘDZIORA.

55
    Dłużej w posiadaniu piłki w dalszym ciągu Lech, jednak nie przekłada się to na kolejne sytuacje bramkowe.

46
    W drużynie Lechii jednak doszło do kilku zmian w porównaniu do awizowanego składu na drugą połowę.

46
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Wilusz, na boisku pojawia się M.Kamiński.

46
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Kotorowski, na boisku pojawia się Gostomski.

46

Na drugą połowę wyjdzie praktycznie inny zespół Lechii. Z zawodników grających pierwszej połowie na murawie pozostanie jedynie Diogo Ribeiro.

W strzałach 7-4 dla Lechii, w celnych 4-2.

45+1

Tomasz

Gole: 30. Jevtić, 57. Kędziora, 80. Ubiparip

Lechia Gdańsk: I połowa: Trela – Pietrowski, Janicki, Polczak, Leković – Makuszewski, Łukasik, Vranjes, Aleksić, Grzelczak – Diogo Ribeiro

II połowa: Podleśny – Stolarski, Janicki, Polczak, Leković – Frankowski, Borysiuk, Dźwigała, Wiśniewski, B.Pawłowski – Buksa

Lech Poznań: Kotorowski (46 Gostomski) – Kędziora (86 Bednarek), Wilusz (46 M.Kamiński), Wołąkiewicz (81 Arajuuri), Henriquez – S.Pawłowski, Trałka, Linetty (69 Formella), Lovrencsics, Jevtić – Hamalainen (63 Ubiparip)

Zmiany: Gostomski, Ubiparip, Arajuuri, Formella, Zgarda, M.Kamiński, Bednarek

Widownia: bez udziału publiczności