Stróże – GKS Bełchatów 0:1 (koniec) | Dolcan – Puszcza 4:2 (koniec) | ROW Rybnik – Chojniczanka 1:4 (koniec)
Arka – Olimpia G. 1:1 (koniec) | Górnik Ł. – Termalica 1:1 (koniec) | Miedź – Stomil 1:1 (koniec)
GKS K. – GKS T. 3:3 (koniec) | Okocimski – Wisła Pł. 1:2 (koniec) | Sandecja – Flota 0:0 (koniec)
Okocimski Brzesko
1:2 (1:1)
Wisła Płock
Sobota 31.05.2014, 16:45 • Stadion Okocimskiego, Brzesko • Fortuna 1 Liga

Co za końcówka spotkania! Grająca w ósemkę drużyna Can-Paka przegrywa z Wisłą Płock 1:2 i traci dodatkowo kilku zawodników! (18:45:41)

90+4

90+3
    Sielewski oraz Smoliński za bardzo dyskutowali ze sędzią i to będzie po żółtej kartce.

90+2
    Kwiek zatrzymuje wychodzącego na czystą pozycję Janusa i sędzia nie ma wątpliwości – czerwo!

90+2
    Cebula odpycha sędziego i także otrzymuje czerwoną kartkę przed zejściem do szatni!

90+2
    Tymiński ogląda drugą żółtą kartkę i zostaje wyrzucony z boiska! Ależ emocje!

90+1
    Niepotrzebne przepychanki w końcówce spotkania i Janus musi się pogodzić ze swoją karą.

90
    Mamy dodatkowe trzy minuty, które postanowił doliczyć Pan Robert Marciniak. Dla kogo okażą się one szczęśliwe?

88
    Hiszpański wylatuje sam na sam z Kuchtą, który mu się rzuca pod nogi i wygrywa rywalizację! Zbyt długo zwlekał ze strzałem!

88
    Ostatnie minuty należą zdecydowanie do gości, którzy chcą jeszcze powalczyć o lepszy rezultat. Muszą jednak mocno uważać na kontry.

85
    Wawryka kończy zawody, a ma go zastąpić Cebula. To ostatnia zmiana dla gospodarzy.

84
    Mocna centra ze strony Jabłońskiego, ale piłka przechodzi nad głowami defensorów Can-Packa, a także kolegów z drużyny. Zacznie Kuchta.

82
    Przerwany faulem atak gości i będzie żółta kartka oraz świetna okazja na bramkę.

80
    No i czwarta zmiana, a druga dla gości. Czas na popis Sadowskiego, który zmieni Kaczmarka.

77
    Sielewski bez przyjęcia posyła piłkę wysoko w kosmos. Może kibice będą zadowoleni z tego, iż sam mecz okaże się niejedyną atrakcją.

75
    No i kolejna rotacja. Stefański gotowy już do wejścia w zmian za Kapsę.

73
    I mamy także zmianę dla Wisły. Schodzi z boiska zmęczony Grudzień, a teraz pora na Jabłońskiego.

70
    Zmiana dla gospodarzy. Smoliński pojawi się na murawie w zamian za Bruda.

67
    Gra nerwów po stronie gospodarzy. Presji nie może już udźwignąć Tymiński i zostaje ukarany.

Gole: 18. Abubakar – 16. Grudzień, 65. Sielewski

Kartki:   37. Kapsa (OKS), 67. Tymiński (OKS), 82. Kwiek (OKS), 90+3. Smoliński (OKS) – 90+1. Janus (PLO), 90+3. Sielewski (PLO)   90+2. Tymiński (OKS)   90+2. Cebula (OKS), 90+2. Kwiek (OKS)

Okocimski Brzesko: Kuchta – Sosnowski, Jacek, Wawryka (85' Cebula), Sobotka – Tymiński, Żołądź, Kapsa (75' Stefański), Abubakar – Brud (70' Smoliński), Kwiek

Rezerwowi: Kozioł, Smoliński, Tatara, Ryś, Cebula, Stefański, Wieczorek

Wisła Płock: Kiełpin – Stefańczyk, Magdoń, Radić, Hiszpański – Góralski, Sielewski, Janus, Burkhardt, Kaczmarek (80' Sadowski) – Grudzień (73' Jabłoński)

Rezerwowi: Szczepankiewicz, Dombrowski, Hempel, Jabłoński, Radwański, Sadowski