Znicz – Concordia 2:0 (koniec)
Znicz Pruszków
2:0 (1:0)
Concordia Elbląg
Piątek 02.05.2014, 16:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2 Liga Wschodnia

Znicz Pruszków pokonuje przed własną publicznością Concordię Elbląg 2:0. Wynik spotkania otworzył w 30 minucie Rackiewicz, a ustalił w 74. Paluchowski. (17:55:25)

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwają zawody, postanowił sędzia główny Kawęcki.

90
    To już ostatnia minuta spotkania. Gospodarze coraz bliżej zainkasowania kompletu punktów.

84
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Rackiewicz, na boisku pojawia się Tomas.

78
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Banaszewski, na boisku pojawia się Grudniewski.

75
    Kwadrans do końca zawodów. Czy Concordię stać na odwrócenie losów spotkania?

74
    Gol dla Znicza!
    Bramkę zdobywa ADRIAN PALUCHOWSKI. Nokaut, Concordia już się nie podniesie!

67
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Machalski, na boisku pojawia się Zapaśnik.

48
    Matłoka broni w ekwilibrystyczny sposób strzał Paluchowskiego z kilku metrów.

46

46
    Zmiana w drużynie Concordia Elbląg: z boiska schodzi Gonzalez Perez, na boisku pojawia się Essomba Ondoua.

Za moment początek 2. połowy.

45+1

45
    Jeszcze doliczony czas pierwszej połowy...

30
    Bramkę zdobył RACKIEWICZ. Dośrodkowanie Kośca, do piłki dopada MARCIN RACKIEWICZ i zdobywa pierwszego gola w tym meczu.