RCD Espanyol – Almeria 1:2 (koniec) | Valencia – Atletico 0:1 (koniec) | Bilbao – Sevilla 3:1 (koniec)
Villarreal – FC Barcelona 2:3 (koniec)
Valencia CF
0:1 (0:1)
Atletico Madryt
Niedziela 27.04.2014, 17:00 • Estadio Mestalla, Walencja • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję za uwagę! Udanej niedzieli! (18:51:07)

Z mojej strony to już wszystko, ale to nie koniec niedzielnych emocji z Primera Division! Już za chwilę mecz na San Mames, gdzie Athletic Bilbao podejmował będzie Sevillę, a tuż po jego zakończeniu Barcelona zagra na wyjeździe z Villarrealem!
    Zapraszam serdecznie w imieniu kolegów.

Mogą mieć pretensje do arbitra kibice Valencii, bo ten mecz powinien jeszcze trwać co najmniej minutę. Skończył to wszystko jednak Pan Undiano Mallenco.
    Atletico zwycięża w bitwie na Estadio Mestalla! Jedyną bramkę w tym meczu zdobył niezawodny Raul Garcia!

90+3

90+3
    Diego Simeone zostawił sobie jedną zmianę. Zdejmuje więc z boiska Jose Sosę, a wprowadza Toby'ego Alderweirelda.

90+1
    Juanfran wylatuje z boiska za przerwanie nieczystym wślizgiem kontry Vlanecii.
    Czerwona kartka!
    Być może trochę przesadził arbiter, ale wybroni się z tej decyzji.

90+1
    3 minuty dorzuca do kończącej się drugiej części meczu Pan Alberto Undiano Mallenco.

90
    Ręką pomagał sobie teraz Eduardo Vargas w walce o górną piłkę... Wyglądało to dość komicznie, ale to zagranie jest jedynie wyrazem olbrzymiej frustracji.

89
    Kibice Atletico, których bardzo wielu pojawiło się dziś na Mestalla już świętują zwycięstwo!
    Oby nie za wcześnie...

88
    Faulowany Diego Godin! Urugwajczyk wygrał pozycję i dał się sfaulować rywalowi! Ugrał tym samym kilkanaście jakże cennych sekund.

87
    Nie wyszło to dośrodkowanie Pablo Piattiemu. Valencia utrzyma się w posiadaniu piłki.

87
    Jeszcze próbuje Valencia! Gaya wywalczył rzut rożny!

86
    Na spalonym dał się teraz złapać Koke po zagraniu Filipe Luisa. Vicente Guaita wznowi grę długim wykopem.

85
    Javi Fuego jest kompletnie zdziwiony. Jego zdaniem niczym nie zasłużył sobie na żółtą kartkę. Powtórki pokazały jednak, że to kara adekwatna do przewinienia.

85
    Kolejna 100-procentowa sytuacja Diego Costy! Stanął oko w oko z Guaitą, wydawało się już, że go minął, ale w jakiś fantastyczny sposób zdołał wystawić rękę bramkarz Valencii i zatrzymał piłkę!

84
    Ładnie przyspieszył teraz na prawym skrzydle Jose Sosa, zostawił z tyłu obrońcę, ale dośrodkował w boczną siatkę...

83
    Znowu piłka dla Atletico! Uspokoili grę goście ze stolicy.

82
    Jonas jest już potwornie zmęczony. Lepiej zastąpić go świeżym zawodnikiem. Będzie nim Federico Cartabia.

Gole: 43. Garcia

Kartki:   36. Jonas (VAL), 85. Fuego (VAL), 90. Vargas (VAL) – 70. Godin (MAD)   90+1. Juanfran (MAD)

Valencia CF: Guaita – Pereira, Costa, Mathieu, Gaya – Fuego, Parejo (53' Vargas) – Barragan (62' Feghouli), Jonas (82' Cartabia), Piatti – Alcácer
    Zmiany: Vezo, Romeu, Feghouli, Keita, Vargas, Cartabia, Pizana

Atletico Madryt: Courtois – Juanfran, Miranda, Godin, Filipe Luis – Garcia (69' Sosa (90+3' Alderweireld)), Tiago, Gabi, Koke – Villa (59' Turan), Costa
    Zmiany: Aranzubia, Suarez, Adrian, Turan, Alderweireld, Diego, Sosa

Sędziowie: Alberto Undiano – Roberto Díaz, Jesús Calvo – Sebastián Ripoll