Benfica – Juventus 2:1 (koniec) | Sevilla – Valencia 2:0 (koniec)
2:1 (1:0)
Juventus FC
Czwartek 24.04.2014, 21:05 • Estádio da Luz, Lizbona • Liga Europy UEFA

Rewanż decydujący o awansie już za tydzień! Tymczasem dzisiaj to już wszystko, zapraszamy do pozostałych relacji na portalu lajfy.com! (23:07:15)

To był świetny mecz w Lizbonie, a Benfica pozostaje tu niepokonana! 2:1 w pierwszym meczu półfinałowym stawia Portugalczyków w nieco lepszej sytuacji, lecz to Juve ma rewanż u siebie! Wydawało się, że Juventus po wyrównaniu ma szansę nawet do wyjścia na prowadzenie. Tak się jednak nie stało i to miejscowi po błysku geniuszu Limy znów okazali się być lepsi o jedną bramkę.

90+3
    Natomiast to z kontrą wychodzą gospodarze! Lima ucieka na prawym skrzydle, Caceres blokuje wrzutkę, ale będzie jeszcze korner dla Benfiki!

90+3
    Rzucą się jeszcze do ofensywy goście, ale sekundy ubiegają niemiłosiernie! Chiellini wbiegał w pole karne, ale fatalnie skiksował pomimo zupełnego braku krycia!

90+1
    3 minuty dłużej pograją obie ekipy w pierwszym meczu półfinałowym!

90
    Marchisio oddawał strzał z dość ostrego kąta, ale miał szansę pokonać Artura! Tym razem golkiper górą!

89
    Naciska Juventus, ale wszystkie strzały zostają zablokowane! Pirlo będzie wykonywał teraz rzut rożny! Dzieje się w tych ostatnich minutach!

89
    Almeida brzydko wchodzi w nogi przeciwnika i otrzymuje on jeszcze żółtą kartkę.

87
    Druga odsłona z pewnością wynagradza nam tę słabszą – pierwszą! Osvaldo złapany teraz na spalonym i spokojnie wznowią grę gospodarze.

85
    Mało co, i byłoby teraz 3:1! Marković dobiegł do podania i oddał strzał z dystansu po ziemi! Piłka minimalnie mija się ze słupkiem włoskiej bramki!

84
    Gol dla Benfiki!

Nie czekaliśmy długo, a Benfica znów wychodzi na prowadzenie! Przepiękna akcja gospodarzy, na granicy pola karnego piłkę przejmuje LIMA, który bez wahania, z pierwszej oddaje kapitalny strzał, niepozostawiający szans Buffonowi!

83
    Również czas na zmianę w Juventusie. Schodzi strzelec bramki, czyli Tevez, a w jego miejsce pojawia się Osvaldo.

82
    Ostatnia zmiana w szykach Benfiki. Gomesa zmienia Cavaleiro.

81
    Faul Bonucci'ego na własnej połowie. Benfica długo zbiera się do dośrodkowania, jednak po chwili wrzutka spada na głowę Maxiego Pereiry, który zgrywał ją do środka szesnastki. Obrońcy oddalają grę.

79
    Benfica wymienia sporo podań, ale nawet nie wychodzi z własnej części boiska. Spokojne ostatnie minuty.

78
    Kolejna próba uruchomienia Teveza, ale ten źle przyjmuje sobie futbolówkę i ucieka ona prosto w ręce golkipera z Lizbony.

76
    Benfica wcale nie przechodzi do ataku, ponieważ w nim utrzymują się w dalszym ciągu goście. Ekipa z Portugalii całą jedenastką przebywa aktualnie na własnej połowie.