Lev – Magnitogorsk 3:5 (koniec)
Lev Praha
3:5 (2:2, 1:1, 0:2)
Metallurg Magnitogorsk
Czwartek 24.04.2014, 19:00 • O2 Arena, Praga • Kontinental Hockey League - Play-off

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na Lajfy.com! (21:23:51)

Koniec spotkania! Metallurg Magnitogorsk pokonuje Lwa Praga 5:3 i ponownie wyrównuje stan finałowej rywalizacji. Teraz rywalizacja przenosi się ponownie do Rosji.

60:00

59:00
    Ostatnia minuta spotkania.

58:43
    Pusta praska bramka.

58:34
    Kolejne cenne sekundy upływają gospodarzom.

57:18
    Kazionow wraca do gry.

57:09
    Kolejna kara dla Metallurga. Tierieszczenko dwie minuty za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem.

56:23
    Gospodarze spokojnie rozgrywają zamek pod bramką Koszeczkina...

55:18
    Kazionow otrzymał karę mniejszą za zahaczanie. Lew ponownie w przewadze.

55:11
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 17073 widzów. Rekord KHL pobity po raz drugi z rzędu w Pradze!

54:34
    Gra przenosi się po raz pierwszy od dłuższego czasu pod bramkę Vehanena.

53:34
    Magnitogorsk spokojnie rozgrywa krążek w okolicach neutralnej części lodowiska.

52:59
    Niestety gospodarze nie zdołali wykorzystać gry w przewadze. Metallurg w piątkę na lodzie.

51:23
    Goście wybijają krążek daleko pod bramkę Vehanena.

50:59
    Karę mniejszą za opóźnianie gry otrzymał Platonow. Prażanie w przewadze.

50:23
    Mocne uderzenie Oystricka spod niebieskiej zablokowane przez jednego z defensorów Magnitogorska.

49:34
    Gospodarze szukają kontaktowego trafienia, Lew przez dłuższy czas prowadzi grę w tercji ataku.