Puszcza – Sandecja 0:1 (koniec) | Stróże – Okocimski 2:0 (koniec) | Dolcan – GKS K. 0:0 (koniec)
GKS Bełchatów – Stomil 1:0 (koniec) | Termalica – GKS T. 2:0 (koniec) | Olimpia G. – Wisła Pł. 0:0 (koniec)
Chojniczanka – Flota 2:1 (koniec) | Arka – Górnik Ł. 2:1 (koniec) | ROW Rybnik – Miedź 0:3 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
2:1 (1:0)
Flota Świnoujście
Środa 23.04.2014, 17:15 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna 1 Liga

Chojniczanka zasłużenie wygrywa w I-ligowym wydaniu "meczu na wodzie" z Flotą Świnoujście 2:1. Mimo prowadzenia Chojniczance było mało bramek i od 10 minut nie schodzili z połowy gości. MVP spotkania zostaje Tomasz Mikołajczak, który wywalczył i wykonał rzut karny, dodatkowo cały mecz wypracowywał partnerom z boiska i sobie znakomite okazje. Dziękuję i zapraszam na kolejne relacje na portalu lajfy.com. (19:13:28)

90+4

90+1
    Pressing Rybskiego zaowocował rzutem rożnym

90+1
    Sędzia dolicza 4 minuty

90+1
    Żółtą kartkę otrzymał Mrozik (Chojniczanka Chojnice).

90
    Tomasz Mikołajczak dostaje owacje na stojąco, zasłużenie. Występ byłego gracza m.in. Lecha Poznań pozwala mu kandydować na MVP meczu. Zastępuję go Tomasz Wypij