Lev – Magnitogorsk 3:2 (koniec)
Lev Praha
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Metallurg Magnitogorsk
Wtorek 22.04.2014, 19:00 • O2 Arena, Praga • Kontinental Hockey League - Play-off

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (21:24:33)

Koniec! Prażanie po dramatycznej końcówce spotkania pokonują Metallurg Magnitogorsk 3:2 i ponownie obejmują prowadzenie w finałowej serii! Kolejne spotkanie tej serii już w najbliższy czwartek!

60:00

59:37
    Czas dla Lwa Praga.

59:37
    Gol dla HC Lev!
    Bramkę zdobył JUSTIN AZEVEDO.

GOOOL! Dogrywki nie będzie? Kapitalna akcja Lwa! Maenpaa wjechał do tercji ataku, podał do JUSTINA AZEVEDO, który pięknym uderzeniem zdobywa swoją drugą bramkę w dzisiejszym spotkaniu!

59:00
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

58:43
    Gol dla Metallurga!
    Bramkę zdobył FRANCIS PARE.

GOL! Mietałłurg wyrównuje stan spotkania! FRANCIS PARE atomowym uderzeniem pod poprzeczkę pokonuje Vehanena. 2:2.

58:25
    Thornberg nie podnosi się z lodu. Sędziowie przerywają grę.

57:21
    Gospodarze raz po raz rozbijają akcję Magnitogorska. Do zakończenia meczu niespełna trzy minuty.

56:34
    Goście próbują wjechać z gumą do tercji ataku, ale jak na razie nie mogą przejść szczelnej praskiej defensywy.

55:34
    Magnitogorsk spokojnie rozgrywa gumę w okolicach tercji neutralnej.

54:45
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 16434 widzów.

54:42
    Pewna interwencja Koszeczkina po niegroźnym strzale O'Byrne.

53:45
    Skuteczna gra Lwa w osłabieniu. Praga na lodzie już w pełnym zestawieniu.

52:12
    Jak na razie dobrze bronią się prażanie w osłabieniu.

51:45
    Czas dla Metallurg Magnitogorsk.

51:45
    Teraz w przewadze zagra Magnitogorsk. Dwie minuty dla Szewca za zahaczanie.

50:29

GOOOL! Kapitalnie rozegrany zamek przez zawodników Lwa! Oystrick podał po skosie do JUSTINA AZEVEDO, który uderzeniem z pierwszego krążka pokonał Koszeczkina! 2:1 dla Pragi!