Borussia D. – Mainz 4:2 (koniec) | Werder – Hoffenheim 3:1 (koniec) | Freiburg – Borussia M. 4:2 (koniec)
Augsburg – Hertha 0:0 (koniec) | Braunschweig – Bayern 0:2 (koniec) | Hamburg – Wolfsburg 1:3 (koniec)
Eintracht Braunschweig
0:2 (0:0)
Bayern Monachium
Sobota 19.04.2014, 15:30 • Eintracht-Stadion, Brunszwik • Niemiecka Bundesliga

W swoim natomiast pragnę życzyć wszystkim naszym czytelnikom Spokojnych i Wesołych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Trzymajcie się! (17:27:10)

Z mojej strony to już niestety wszystko, ale to nie koniec piłkarskich emocji z portalem lajfy.com w Wielką Sobotę!
    Przed nami jeszcze kilka ciekawych meczów, na które zapraszam w imieniu kolegów!

Bohaterem meczu, niezawodny Claudio Pizarro!
    Mieć takiego rezerwowego to prawdziwy skarb dla każdego menadżera.

Eintracht Braunschweig po zaciętej i ambitnej walce uległ jednak Bayernowi Monachium w meczu rozgrywanym przed własną publicznością. Gospodarze grali jak równy z równym z wyżej notowanym rywalem aż do 75. minuty, kiedy to Davariego pokonał Claudio Pizarro. 10 minut później drugą bramkę dołożył Mandžukić i było już jasne, że Eintracht ten mecz przegra...
    Niestety czasem ambicja i niesamowita wola walki nie wystarczy.

90+3

90+2
    Była jeszcze szansa na zmniejszenie rozmiarów porażki, ale w dogodnej sytuacji Pfitzner nie był w stanie oddać strzału.

90+1
    Boland zatrzymany przy linii bocznej boiska. To była chyba ostatnia szansa Brunszwiku. Gospodarze przegrywają ten mecz.

90+1
    2 minuty dolicza do drugiej połowy arbiter.

89
    Schweinsteigerowi puściły nerwy i mocno odkopnął piłkę po gwizdku arbitra. To jest żółta kartka!

88
    Ostatnia zmiana personalna w tym spotkaniu. Młody Weiser zastępuje na ostatnie minuty Lahma na prawej stronie obrony.

86
    Gol dla Bayernu!
    Już jest po meczu! Świetne podanie od własnego bramkarza otrzymał MARIO MANDŽUKIĆ! Chorwat znalazł się w identycznej sytuacji, co przed 10 minutami Pizarro i z równie ostrego kąta zaskoczył Davariego zakładając mu siatkę, w przeciwieństwie do Peruwiańczyka, który uderzył ponad reprezentantem Iranu w swojej sytuacji bramkowej!
    Asystą popisał się Reader!

86
    Nie będzie rzutu karnego. Dante tym razem czysto interweniował i powstrzymał Bolanda.

85
    Mogło być naprawdę groźnie! Dobra centra z narożnika boiska, Raeder wyszedł na 6. metr i minął się z piłką przy okazji nokautując Dantego! Arbiter z nieznanych nikomu przyczyn przerwał jednak grę...

84
    Nie składają broni gospodarze! Dobrym strzałem z 25 metrów popisał się wprowadzony z ławki Pfitzner, ale Raeder zdołał sparować uderzenie na rzut rożny.

84
    Dennis Kruppke już sobie dzisiaj nie pogra. Kapitana Eintrachtu zmienia Orhan Ademi.

82
    Ładna akcja gospodarzy, z prawej strony centrował Kruppke, ale Nielsen nie sięgnął piłki głową.

80
    Bawarczycy nie zwalniają tempa! Z graczy gospodarzy jakby całkowicie uleciało powietrze. Bramka Pizarro podcięła im skrzydła.

77
    Matthias Henn trafia do notesu arbitra za kolejny faul. Żółta kartka.

75
    Mario Götze popisał się kapitalnym prostopadłym podaniem w pole karne po zespołowej akcji Bayernu i CLAUDIO PIZARRO pozostało tylko wpakować piłkę do siatki! Znakomicie wykończył tę akcję Peruwiańczyk! Mimo ostrego kąta bez trudu pokonał Davariego mocnym strzałem!
    Realizator transmisji telewizyjnej dopatrzył się jednak pozycji spalonej Götzego w tej akcji. Gol być może nie powinien zostać uznany!

Gole: 75. Pizarro, 86. Mandžukić

Kartki:   55. Hochscheidt (EBR), 77. Henn (EBR) – 89. Schweinsteiger (BAY)

Eintracht Braunschweig: Davari – Elabdellaoui, Henn, Dogan, Reichel – Kratz (73' Pfitzner), Theuerkauf, Boland, Hochscheidt (72' Caligiuri) – Nielsen, Kruppke (84' Ademi)
    Zmiany: Later, Ademi, Oehrl, Erwig-Druppel, Pfitzner, Caligiuri, Baghdadi

Bayern Monachium: Raeder – Lahm (88' Weiser), Martínez, Dante, Boateng – Hojbjerg, Schweinsteiger – Robben (73' Mandžukić), Götze, Ribéry (73' Müller) – Pizarro
    Zmiany: Husic, Mandžukić, Weiser, Muller, Schmitz, Schopf

Sędziowie: Daniel Siebert – Florian Steuer, Jan Seidel – Tobias Stieler