koniec po dogrywce
St. Louis Blues
4:3 (2:0, 0:1, 1:2)
Chicago Blackhawks
Sobota 19.04.2014, 21:00 • Scottrade Center, St. Louis • National Hockey League - Play-off

Dziękuję za uwagę i zapraszam do częstego zaglądania na Lajfy.com. (00:25:48)

St. Louis Blues wygrywają dogrywkę i tym samy cały mecz 4:3! W rywalizacji do czterech zwycięstw Bluesmani prowadzą już 2:0 z Chicago Blackhawks!

65:50
    Gol dla St. Louis!

BARRET JACKMAN uderza z dystansu w kierunku bramki, przed którą znajduje się kilku zawodników obydwu drużyn. Krążek przechodzi przez gąszcz nóg i wpada do bramki między parkanami Crawforda!

65:07
    Goście w pełnym składzie.

64:02
    Jak na razie nie widać tego, by gospodarze grali w przewadze jednego zawodnika.

63:07
    Pierwsze wykluczenie w dogrywce. Na ławkę kar powędrował Toews.

61:12
    Bardzo mocny początek gospodarzy, ale jak na razie Crawford się nie myli.

60:01
    Dogrywka rozpoczęta.

Hokeiści St. Louis Blues wyrównują stan meczu w samej końcówce i doprowadzają tym samym do dogrywki!

60:00
    Trzecia tercja skończona.

59:53

Piękne, płaskie uderzenie VLADIMIRA TASASENKI i mamy wyrównanie w samej końcówce meczu!