Siarka II – Stal II 1:0 (koniec)
Siarka II Tarnobrzeg
1:0 (1:0)
Stal Stalowa Wola II
Niedziela 06.04.2014, 11:00 • Ośrodki sportowe na Zwierzyńcu, Tarnobrzeg • A-Klasa Stalowa Wola II

Koniec. Siarka dowiozła wynik do końca. Miała kilka okazji na podwyższenie wyniku ale brakowało wykończenia. Stal StalowaWola miała jedna groźna okazję, ale Tur strzelił tylko w słupek. (12:57:22)

85
    Siarka miała rzut rożny ale bez efektów.

82
    Kowalski ponownie! Pięknie dograna piłka przez Tomka Ciećke. Strzał Kowalskiego, który w tym meczu pełni role kapitana, przechodzi obok słupka

80
    Kowalski! Zrobił prawie wszystko co trzeba było w polu karnym, przechodząc 3 zawodników... ale brakło tego ostatniego dokładnego podania. Ta akcja mogła i powinna zakończyć się bramką!

75
    Wisłocki znów pokazuje się z dobrej strony. Uderzał celnie na bramkę, ale pewnie Pogorzelec. Chwile później w słupek trafia Marcin Tur!

68
    Najpierw Tomasz Ciećko uderzał na bramkę Wołoszyna, później dobijał Bukała, ale tylko rożny!!!

65
    Rzut wolny dla Stali. Chwilowe zamieszanie w polu karnym, ale strzał z przed pola karnego bardzo niecelny. Zacznie Pogorzelec

60
    Mecz zrobił się bardzo dynamiczny, ale wszystko rozbija się w środku pola. Częściej przy piłce gospodarze. Stal Stalowa Wola jakby bez pomysłu na grę, ale walczą ambitnie.

50
    Początek drugiej połowy pod dyktando gospodarzy. W defensywie Siarki dziś spokój i opanowanie, zupełnie inna drużyna niż w Majdanie Królewskim.

46

Pierwsza połowa skończona. W pierwszej połowie widzieliśmy typowy mecz walki, w którym lepiej wyglądają piłkarze z rezerw Siarki

36
    Po zagraniu od Bukały na 5 metr z ostrego kąta piłkę do siatki pakuje TOMASZ CIEĆKO

35
    Gol dla Siarki!
    Bramkę zdobył CIEĆKO.

30
    Znów strzelał Bukała. Tym razem z 16 metra po wycofaniu piłki z pola karnego. Pewnie i bez problemów golkiper Stali