Łowicz – Legionovia 1:2 (koniec) | Limanovia – Pogoń Sdl. 0:0 (koniec) | Stal M. – Garbarnia 1:0 (koniec)
Stal Mielec
1:0 (1:0)
Garbarnia Kraków
Niedziela 30.03.2014, 18:00 • Stadion Miejski w Mielcu • 2 Liga Wschodnia

Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy do śledzenia kolejnych w portalu LAJFY.COM! (19:58:23)

Garbarnia może zaliczyć dzisiejsze spotkanie do udanych, bo gracze z Krakowa ambitnie walczyli do końca o korzystny rezultat.

Bohaterem meczu strzelec jedynej bramki – Sebastian Duda. Zawodnik Stali nie wyróżnił się niczym szczególnym, ale między innymi jego gra w środku pola i obronie doprowadziła do zwycięstwa gospodarzy.

Za nami mecz walki. Stal wygrywa, choć trzeba oddać, że Garbarnia walczyła do ostatnich chwil o remis.

90+5

90+4
    Zamieszanie w polu karnym Stali. Garbarnia atakuje całym zespołem.

90+2
    Słotwiński w polu karnym szarżuje, ale gubi piłkę w polu karnym gości.

89
    Arbiter doliczył pięć minut do drugiej połowy.

88
    Widać, że gracze Stali nie mają zbyt wiele sił. Garbarnia walczy o każdą piłkę.

86
    Garbarnia atakuje, a Stal broni się niemal całym zespołem na własnej połowie boiska.

85
    Ostatnie pięć minut spotkania.

83
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Kaczor, na boisku pojawia się Fedoruk.

81
    Ostatnie minuty mogą być dosyć stresujące dla kibiców Stali. Garbarnia będzie walczyła o punkt.

80
    Podstolak ucierpiał w starciu pod bramką Garbarni. Zawodnik opuścił boisko na noszach.

77
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Buczyński, na boisku pojawia się Słotwiński.

75
    Gra toczy się w środku pola. Garbarnia próbuje atakować, ale Stal dobrze ustawiona w linii środkowej.

73
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Ogar, na boisku pojawia się Kalicki.