Getafe – Villarreal 0:1 (koniec) | Sociedad – Valladolid 1:0 (koniec) | Almeria – Valencia 2:2 (koniec)
Levante – Real Betis 1:3 (koniec)
UD Almeria
2:2 (0:2)
Valencia CF
Czwartek 27.03.2014, 22:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje do portalu Lajfy.com. (23:50:02)

Kończy spotkanie pan Teixeira. Almeria po bardzo dobrej drugiej połowie remisuje z Valencią 2-2. Gospodarze w odstępie dwóch minut strzelili dwie bramki i zdołali odwrócić losy meczu. Valencia natomiast zagrała po przerwie bardzo słabo i na pewno nie zasłużyła tu na pełną pulę.

90+2
    Jeszcze próbował dośrodkowywać Suso, ale piłka opuściła boisko.

90+1
    Kompletnie nieudana centra.

90+1
    Rzut wolny dla Almerii spod linii bocznej. Przy piłce Verza.

90+1
    Dwie minuty doliczone.

90
    Groźne dośrodkowanie Barbosy z lewego skrzydła. Nikogo nie było w polu karnym! Pewnie złapał piłkę Guaita.

89
    Na spalonym Rodri.

87
    Dwukrotnie próbował uderzenie zza pola karnego Mathieu. Pierwszy strzał został zablokowany, a po drugim piłka o centymetry minęła słupek bramki strzeżonej przez Estebana.

86
    Fede wycięty równo z trawą przez Verze. Zasłużona kara.

85
    Świetna sytuacja dla gości. Alcacer otrzymał prostopadłe podanie ze środka pola, ładnie "nawinął" obrońcę, lecz uderzył nad poprzeczką!

84
    Odważna próba przelobowania Guaity z niemal środka boiska. Źle trafił jednak w piłkę Rodri.

83
    Ładny strzał z ponad dwudziestu metrów oddał Parejo, ale "na notę", efektownie obronił to Esteban.

82
    Suso zakręcił obrońcą w narożniku pola karnego, oddał mocny strzał, który został zablokowany. Jeszcze zawodnik Almerii reklamował zagranie ręką obrońcy, ale wydaje się, że arbiter podjął słuszną decyzję o nieprzyznaniu rzutu karnego.

81
    Pewnie piąstkuje na przedpolu golkiper przyjezdnych.

81
    Groźny rzut wolny z około dwudziestu pięciu metrów od bramki Guaity.

80
    Zagranie ręką Pereiry. Żółta kartka.

79
    Ależ fatalnie strzelił Suso. Zawodnik gospodarzy był niepilnowany na osiemnastym metrze, dostał podanie ze środka pola, ale źle przyłożył nogę do piłki. Strzał lepiej przemilczeć.