Osasuna – Sevilla 1:2 (koniec) | Real Betis – Atletico 0:2 (koniec) | Valencia – Villarreal 2:1 (koniec)
Real Madryt – FC Barcelona 3:4 (koniec)
Valencia CF
2:1 (2:0)
Villarreal CF
Niedziela 23.03.2014, 19:00 • Estadio Mestalla, Walencja • Hiszpańska LaLiga

Valencia wygrywa z Villarreal 2:1! To był bardzo dobry, ciekawy mecz na Estadio Mestalla! Gospodarze od samego początku starali się narzucić swój styl gry, co zaowocowało zdobyciem dwóch bramek w pierwszej części meczu. W tym elemencie gry brylował Javi Fuego! Gości stać było tylko na honorowe trafienie w końcówce meczu, po fatalnym błędzie João Pereiry. Dziękuję za uwagę i zapraszamy na dalsze emocje z Primera Division! (20:51:00)

90+2

90+2
    Dodatkowo goście nie potrafili dobrze dograć tej piłki... Taka okazja może się im już nie powtórzyć!

90+1
    Tylko dwie minuty dolicza sędzia!

90
    Dali się sprowokować piłkarze "Nietoperzy"! Będzie rzut wolny dla przyjezdnych! Nie jest daleko do bramki Guaity!

89
    Urwał się prawym skrzydłem Perbet! Szkoda tylko, że źle przyjmował tę piłkę... Mogło być zdecydowanie groźniej!

88
    Valencia mądrze utrzymuje piłkę na połowie rywala. To bardzo dobra taktyka, bowiem nie ma zagrożenia pod bramką gospodarzy!

87
    Bramkarz gospodarzy celebrował wybicie tej piłki. Nie ma się czemu dziwić – Valencia ma dobry wynik, a to już końcowe fragmenty tego spotkania!

86
    Kolejna akcja "Żółtej łodzi podwodnej", jednak tym razem jeden z piłkarzy tego zespołu był na spalonym. Guaita rozpocznie grę od własnej bramki.

85
    Villarreal znów uwierzył w możliwość nawiązania walki z rywalem! Goście mają pięć minut!

84
    Ależ teraz będzie ciekawa końcówka! Jak mógł popełnić tak prosty błąd João Pereira?

83
    Gol dla Villarrealu!
    Fatalny błąd João Pereiry, który w kompletnie niegroźnej sytuacji podał piłkę wprost pod nogi stojącego w polu karnym GIOVANIEGO DOS STANTOSA, a ten wykorzystał okazję z zimną krwią!

83
    Vargas zmienia potwornie zmęczonego Cartabię. Nie ma już zmian żaden z trenerów.

82
    Valencia długo i mozolnie rozgrywa swoją akcję. To niesamowicie denerwuje gości, którzy wciąż wierzą w korzystny wynik!

81
    Przejęcie piłki i szybka akcja Valencii! Z dystansu uderzał Paco Alcácer! W sam środek bramki...

80
    Goście rozgrywają piłkę na połowie rywala. To jednak nic nie daje! Obrona Valencii nie dopuszcza do jakiegokolwiek zagrożenia!

79
    Moisés zmienia Caniego. To ostatnia zmiana w zespole przyjezdnych.

78
    Rzut wolny dla gości, jednak raz jeszcze rozegranie tego stałego fragmentu gry – pozostawiło wiele do życzenia.

77
    Cartabia fauluje wychodzącego na pozycję Aquino. Żółta kartka!

Bartosz Biernacki

Gole: 35. Javi Fuego, 44. Javi Fuego – 83. Giovani dos Santos.

Kartki:   45. Pereira (VAL), 77. Cartabia (VAL) – 35. Pina (VIL), 45. Cani (VIL), 62. Óliver Torres (VIL)

Valencia CF: Diego Alves (20' Guaita) – João Pereira, Víctor Ruíz (46' Rúben Vezo), Mathieu, Juan Bernat – S. Kéita, Javi Fuego – Barragán, Dani Parejo, Cartabia (83' Vargas) – Paco Alcácer.
    Zmiany: Guaita, Rúben Vezo, Míchel, Vinícius Araújo, Oriol Romeu, Vargas, Jonas.

Villarreal CF: Sergio Asenjo – Juame Costa, Musacchio, Dorado, Jokić – Bruno, Pina, Cani (79' Moisés), Óliver Torres (62' Aquino) – Uche (69' Perbet), Giovani dos Santos.
    Zmiany: Juan Carlos, Pantić, Trigueros, Perbet, Jonathan Pereira, Aquino, Moisés.

Sędziowie: Pedro Pérez (sędzia główny), José Matías, Alfonso Hernández (asystenci)