Znicz – Olimpia E. 2:1 (koniec) | Concordia – Łowicz 1:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Stal Rz. 1:1 (koniec)
Wigry – Radomiak 2:1 (koniec) | Stal M. – Legionovia 1:3 (koniec)
Znicz Pruszków
2:1 (1:1)
Olimpia Elbląg
Niedziela 09.03.2014, 12:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2 Liga Wschodnia

Dziękuję za uwagę. (13:59:51)

Druga połowa niezbyt emocjonująca, podobnie jak cały mecz. Jednak gospodarze osiągnęli swój cel, jakim były trzy punkty i trzeba pogratulować im walki i zaangażowania, jakimi wykazali się, żeby ten cel osiągnąć.

90+2
    Gol dla Znicza!
    Piękna klepka Banaszewskiego z Olczakiem, skrzydłowy Znicza wbiega z piłką w pole karne, strzela, jego strzał odbija Imianowski. Do piłki najszybciej dopada ADRIAN PALUCHOWSKI i spokojnym strzałem umieszcza ją w bramce.

90+1
    Paluchowski strzela głową, jednak bez szans powodzenia.

88
    Bardzo źle wykonany ten rzut wolny przez Olczaka.

88
    Będzie okazja dla Znicza z rzutu wolnego. Ustawił piłkę Olczak.

87
    Zapaśnik do Banaszewskiego, ten dośrodkowuje jednak prosto w ręce Imianowskiego.

85
    Agresywne wejście Jaczewskiego i żółta kartka.

84
    Kolejna ładna próba prostopadłego zagrania Graczyka do Kolosova. Tym razem napastnik przyjezdnych wyprzedzony przez wychodzącego Pazdana.

82
    Piękne, prostopadłe podanie Graczyka do Kolosova, sędzia jednak dopatrzył się spalonego.

80
    Zapaśnik zmienia Rackiewicza.

79
    Niewiele dzieje się na boisku na dziesięć minut przed końcem meczu, czyli wtedy kiedy akurat obu drużynom powinno najbardziej zależeć, żeby zmienić wynik.

78
    Bardzo dobrze w obronie Kosiec, dwukrotnie ofiarnie blokuje dośrodkowanie.

76
    Mocny pressing Znicza, widać że gospodarze koniecznie chcą wygrać, mimo gry w osłabieniu.