Górnik W. – Gryf 2:0 (koniec) | Błękitni – Zagłębie S. 0:0 (koniec) | Warta – Jarota 0:0 (koniec)
Ostrów Wlkp. – Kalisz 1:3 (koniec) | Raków – Ruch Z. 1:2 (koniec) | Lechia ZG – Rozwój 1:0 (koniec)
Odra O. – Bytovia 1:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Chrobry 0:0 (koniec)
MKS Kluczbork
0:0 (0:0)
Chrobry Głogów
Sobota 08.03.2014, 15:00 • Stadion Miejski w Kluczborku • 2 Liga Zachodnia

Koniec 0:0. Mecz w pierwszej połowie nieco senny, o tyle w drugiej połowie ożywił się. Obie drużyny stworzyły sobie szansę na zdobycie gola. Bliżej bramki byli gospodarze, lecz dobra postawa bramkarza gości uratowała ich przed stratą bramki. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na relację za 2 tygodnie, kiedy to MKS podejmie na własnym boisku Polonię Bytom. (16:49:58)

90+1
    Dobre dośrodkowanie w pole karne Gierak wycofuje piłkę... lecz wybijają goście.

90
    Sędzia dolicza 2 minuty. Faulowany Wolkiewicz i będzie rzut wolny dla MKS-u.

89
    Strzał Legierskiego niecelny i od bramki Skrzyniarz.

89
    Strzał Ariana, rykoszet i rzut rożny.

88
    MKS przy piłce i MKS atakuje.

86
    Kompletnie nieudane dośrodkowanie Wolkiewicza i od bramki Skrzyniarz.

85
    Strzał Hobera niewiele nad bramką.

84
    Zamieszanie w polu karnym gości jakimś cudem wybił Skrzyniarz, uderzał Gierak i powinien być jeszcze jeden rzut rożny, lecz sędzia wskazał na 5 metr.

83
    Rzut rożny dla MKS-u.

82
    Żółta kartka dla Danielaka za faul na Niziołku.

81
    Baraniak wywalczył rzut rożny lecz po wznowieniu obrońcy wybili piłkę.

79
    W ostatniej chwili Ganowicz zdejmuję piłkę z nogi Ulatowskiemu.

78
    Zmiana w drużynie Chrobrego: Schodzi Sędziak wchodzi Pieczara.

77
    Fatalne wybicie Skrzyniarza prosto pod nogi Legierskiego, ten wypuszcza Hobera, skrzydłowy MKS-u wycofuje piłkę na 5 metr a Legierski strzela prosto w bramkarza Chrobrego!

76
    Strzał Niziołka obok bramki, a szkoda bo mógł pomocnik MKS-u poszukać rozegrania z partnerami.

75
    Kapitalny strzał Legierskiego z ostrego kąta jakimś cudem broni Skrzyniarz!

74
    Dobre dośrodkowanie Baraniaka i w ostatniej chwili wybija Ganowicz.

Dawid Zywica

Gole:

Kartki:   11. Hałambiec (CHR), 55. Janeczko (CHR), 82. Danielak (CHR)

MKS Kluczbork: Wnuk – Uszalewski, Ganowicz, Gierak, Orłowicz – Niziołek, Arian, Hober, Reinhard(73'Legierski), Giel(73'Wolkiewicz) – Kojder(66'Nowosielski)

Rezerwowi MKS:
    Kosut(GK), Kazimierowicz, Kwaśniewski, Legierski, Nowosielski, Śliwa, Wolkiewicz

Chrobry Głogów: Skrzyniarz – Ilków-Gołąb, Szałek, Michalec, Samiec – Danielak, Hałambiec, Ulatowski, Janeczko(63' Baraniak), Szczepaniak(K) – Sędziak(78'Pieczara)