Siarka T. – Stróże 1:1 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
1:1 (0:1)
Kolejarz Stróże
Sobota 22.02.2014, 11:00 • Ośrodek Przygotowań Piłkarskich im. K. Górskiego w Straszęcinie • Spotkania towarzyskie

To wszystko z dzisiejszego sparingu. Czekamy na ligę! (12:49:54)

Na tle pierwszoligowego zespołu ze Stróż tarnobrzeżanie pokazali się z niezłej strony.

Oba zespoły walczyły do ostatnich minut, nie było widać dużej różnicy między I ligowym Kolejarzem i II ligową Siarką Tarnobrzeg.

90
    Gol dla Siarki!
    Pewnie egzekwuje rzut karny Łukasz POPIELA.

89
    KARNY! Truszkowski przewracany w polu karnym

88
    Bardzo przeżywa ten mecz trener Kolejarza. Wygląda jakby chciał pograć, kilka razy już wbiegał na boisko

86
    Siara wygląda jakby chciała a nie mogła w tych ostatnich minutach. Bardzo mają ochotę strzelić tą bramkę na 1:1, ale błędy w rozegraniu im nie pomagają. Kolejarz ciągle dobrze się broni i kontratakuje.

85
    Rzut z autu dla Siarkowców na wysokości pola karnego. Chcą strzelić tą bramkę, ale im nie wychodzi.

83
    Ładna wrzutka Ciećki z prawej strony, ale wychodzącego do piłki Wróbla uprzedził golkiper Stróż.

80
    Na boisko wrócili także Kowalski i Ciećko. Nawet nie wiemy kiedy.

79
    Zmiana w Siarce. Figiel zszedł, wchodzi Popiela.

78
    Rzut rożny dla Kolejarza.

76
    Tym razem strzał szedł w światło bramki, jednak dobrze broni Pogorzelec.

74
    Kolejna kontra zawodników ze Stróż, ale strzał baaaardzo niecelny.

70
    Piłka częściej w posiadaniu graczy z Tarnobrzega, ale na razie nic z tego nie wychodzi.

68
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Ciećko, na boisku pojawia się Truszkowski.

67
    Rożny kombinacyjnie wykonany. Persona oddawał strzał po krótkim słupku, intuicyjnie broni Radziński.