Garbarnia – Limanovia 3:1 (koniec) | Korona – Motor 0:0 (poz.)
3:1 (1:0)
Limanovia Limanowa
Sobota 25.01.2014, 11:00 • Boisko treningowe Garbarni • Spotkania towarzyskie

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (12:46:13)

W pierwszym sparingu w tym roku Garbarnia pokonuje na własnym terenie Limanovię w stosunku 3:1! Bramki dla gospodarzy zdobywali Jakub Górecki, Norbert Piszczek i Krzysztof Kalemba, z kolei jedyne trafienie po stronie gości zaliczył Jakub Downar-Zapolski!

Koniec meczu!

89
    Jeden z zawodników Garbarni zdecydował się na próbę lobu, jednak nie zaskoczył tym wariantem Marca.

87
    Gol dla Garbarnii!
    Rzut karny na bramkę pewnie zamienia KRZYSZTOF KALEMBA!

86
    Rzut karny dla Garbarni! W polu karnym pada Łukasz Cichy!

85
    Na boisku zaczęło się dziać, do końca jednak już tylko pięć minut.

81
    Gol dla Limanovii!
    Znakomita odpowiedź przyjezdnych! Przed polem karnym piłka wpadła pod nogi JAKUBA DOWNARA-ZAPOLSKIEGO, a ten mocnym uderzeniem z powietrza skierował ją obok bezradnego Sypniewskiego!

79
    Akcję Garbarni rozpoczął Kaczor, podał piłkę na lewe skrzydło do Cichego, który z kolei wyłożył ją NORBERTOWI PISZCZKOWI! Obrońca Garbarni uderzył nie do obrony i jest już 2:0!

79
    Do pozycji strzeleckiej doszedł Dziadzio, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

76
    Mocne podanie do Cichego, jednak w ostatniej chwili ubiegł go Marzec.

74
    Do końca spotkania nieco ponad kwadrans, w drugiej połowie gra wygląda jeszcze gorzej niż przed zmianą stron, a sytuacji nie poprawia padający cały czas śnieg.

69
    Za nami ponad godzina gry w bardzo trudnych warunkach. Jak na razie lepsze wrażenie sprawia Garbarnia i zasłużenie prowadzi z gośćmi z Limanowej.

65
    Na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Piszczek, jednak przeniósł piłkę ponad poprzeczką

63
    Mateusz Kuzio zastępuje na boisku Nowaka.

61
    Kolejna zmiana w zespole Garbarni, testowany Jakub Sypniewski zastępuje w bramce Jękota.

58
    Na boisku jak na razie więcej zamieszania niż gry, drużyny nie stwarzają sobie klarownych sytuacji.

53
    Spore zamieszanie pod bramką Garbarni, jednak sytuację w porę wyjaśnia Jękot.

49
    W sytuacji sam na sam znalazł się Kaczor, jednak górą z tego pojedynku wyszedł Marzec!

Adam Delimat

Gole: 34. Jakub Górecki, 79. Piszczek, 87. Kalemba – 81. Downar-Zapolski

Garbarnia Kraków: 1. połowa: Robert Błąkała (31. Adrian Jękot) – Adrian Fedoruk, Mateusz Kowalski, Marcin Pluta, Paweł Byrski, Tomasz Kalicki, Krzysztof Kalemba, Tomasz Metz, Paweł Nowak, Jakub Górecki, Michał Górecki

2. połowa: Adrian Jękot (61. Jakub Sypniewski) – Norbert Piszczek, Gientijan Haxhijaj, Damian Lepiarz, Przemysław Senderski, Maciej Termanowski, Piotr Kaczor, Krzysztof Kalemba, Tomasz Metz, Paweł Nowak (63. Mateusz Kuzio), Łukasz Cichy

Limanovia Limanowa: 1. połowa: Daniel Bomba – Dawid Basta, Arkadiusz Garzeł, Radosław Kulewicz, Damian Majcher, Grzegorz Kmiecik, Mohamodou Sadio, Rafał Komorek, Paweł Pyciak, Arkadiusz Serafin, Wojciech Dziadzio

2. połowa: Dawid Marzec – Paweł Czajka, Arkadiusz Garzeł, Michał Ruchałkowski, Bartłomiej Hudecki, Łukasz Pietras, Jakub Downar-Zapolski, Sylwester Tokarz, Jacek Pietrzak, Wojciech Dziadzio