Hull – Man Utd 2:3 (koniec) | Aston Villa – Crystal Palace 0:1 (koniec) | Cardiff – Southampton 0:3 (koniec)
Chelsea – Swansea 1:0 (koniec) | Everton – Sunderland 0:1 (koniec) | Newcastle – Stoke 5:1 (koniec)
Norwich – Fulham 1:2 (koniec) | Tottenham – West Bromwich 1:1 (koniec) | West Ham – Arsenal 1:3 (koniec)
Man City – Liverpool 2:1 (koniec)
Everton F.C.
0:1 (0:1)
Sunderland A.F.C.
Czwartek 26.12.2013, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Angielska Premier League

Koniec! Po niesamowitym spotkaniu Sunderland wywozi szalenie ważne trzy punkty z Goodison Park! W dzisiejszym spotkaniu to The Toffees byli lepsi, ale odznaczyli się niewyobrażalnym brakiem skuteczności! Bardzo dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy już teraz na wspaniałe spotkanie City – Liverpool, które poprowadzi dla państwa Patryk Oko.

Zapraszamy! (17:55:17)

90+2
    Lukaku uderza głową, ale świetnie piłkę stopuje Diakite, który wybija od razu futbolówkę daleko poza własne pole karne.

90
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry, trzy minuty nadziei dla kibiców Evertonu.

89
    Ekwilibrystyczne uderzenie Oviedo! Defensor Evertonu uderza z przed pola karnego, ale to uderzenie zostaje zablokowane przez Celustke.

88
    Warto wspomnieć, że gracze Sunderlandu nie strzelili bramki na wyjeździe od 31 sierpnia. Dzisiaj nastąpił mały przełom.

87
    Altidore pojawia się na murawie w miejsce Fletchera.

86
    Niesamowite spotkanie. Kibice Evertonu z pewnością nie wybaczą swoim piłkarzom tych niewykorzystanych sytuacji.

85
    Czy to jest możliwe! Jelavić uderza głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale piłkę z linii bramkowej wybija zawodnik wypożyczony z odwiecznego rywala Evertonu, The Reds – Fabio Borini!

84
    Co dziś wyprawia w bramce Mannone?! Dośrodkowanie idealnie na głowę Barkelya, ten bardzo dobrze uderza, piłka leci w kierunku siatki i... fantastycznie piłkę jedną ręką odbija włoski golkiper! Korner!

83
    Rzut wolny dla The Toffees, około 27. metrów od bramki Mannone, może teraz się uda?

82
    Barkley – bardzo aktywny gracz w drugiej połowie posyła piłkę nad poprzeczką zespołu gości.

81
    Barry uderza z dystansu, ale bez większych problemów broni Mannone!

81
    Coraz mniej czasu na doprowadzenie do ewentualnego wyrównania mają zawodnicy trenera Martineza.

80
    Niesamowite zamieszanie w polu karnym Sunderlandu, ale żaden z graczy Evertonu nie trafia w piłkę! Leży na murawie Fletcher po starciu z Barkleyem.

79
    Nieco ponad 10. minut do końca spotkania, czy Everton przegra pierwszy raz w tym roku na Goodison Park?

78
    Ależ sytuację zmarnował teraz Fletcher! Idealne zagranie w pole karne, gracz Sunderlandu powinien strzelić to z zamkniętymi oczami, ale.. uderza obok bramki!