Wisła Krakbet II Kraków
2:7 (1:1)
MKF Solne Miasto Wieliczka
Niedziela 15.12.2013, 14:00I liga futsalu - gr. południowa

Koniec spotkania. Walka Wisły wystarczyła na pierwszą połowę. W drugiej Wieliczka udokomentowała swoją przewagę kilkoma golami i wygrała zdecydowanie 7-2. (15:24:24)

37:37
    Strzał z przedłużonego karnego Suchana broni wprowadzony w Wiśle Korneliusz Łowiec.

37:20
    Gol dla Wieliczki!
    Skuteczna kontra Wieliczki i TOMASZ GRZESIAK.

36:10
    Po przewinieniu Piskorza przedłużony karny dla Wieliczki i z 10 metrów celnie DANIEL SUCHAN.

33:24
    Zagranie do DANIELA SUCHANA, a ten z pierwszej piłki technicznie obok Sienkiewicza i pewne prowadzenie Wieliczki.

32:20
    Z powietrza obok wychodzące Sienkiewicza strzelił KAMIL JELEŃ i Wieliczka prowadzi dwoma bramkami.

29:50
    Przewinienie Gucika, które jest 5 po stronie Wisły po czym mała spinka między zawodnikami.

29:01
    Kombinacyjna akcja Wieliczki i strzał Kwatera broni Sienkiewicz.

27:48
    Z ostrego kąta KAMIL JELEŃ i goście znowu prowadzą.

26:16
    Gol dla Wisły!
    Indywidualna akcja TOMASZA BIEDY z lewej strony boiska i zawodnik Wisły II pokonuje z ostrego kąta Jana Zachariasza.

24:24
    Na wślizgu obok bramki Bartosz Szczepański

22:20
    Z najbliższej odległości do pustej siatki strzelił TOMASZ KWATER po rzucie z autu i wybloku Jelenia.

22:02
    Strzał po aucie Dawida Sabudy, ale skutecznie w bramce gości Jan Zachariasz

21:03
    W ciągu minuty trzy przewinienia Wisły Krakbet. Teraz gospodarze muszą uważać.

20:01
    Rozpoczęła się druga połowa.

Drużyny pojawiają się juz na parkiecie. Za moment początek drugiej połowy. Idą także sędziowie

Do przerwy remis 1-1. Wieliczka ciągle atakuje, ale nie może zdobyć bramki dającej prowadzenie. Druga połowa zapowiada się więc ciekawie

19:02
    Bliski bramki samobójczej Dawid Sabuda, który uderzył w słupek, dużo szczęścia po stronie Wisły II.

18:35
    Akcji przy dalszym słupku nie zamknął Arkadiusz Lekki, a po chwili strzał kamila Kupca wybronił Kamil Sienkiewicz

Gole: 2. Piskorz, 26. Bieda – 8. Grzesiak, 22. Kwater, 27. Jeleń, 32. Jeleń, 33. Suchan, 36. Suchan, 37. Grzesiak

Wisła Krakbet II Kraków: Sienkiewicz, Łowiec – Bieda, Krzciuk, Tokarz, Gucik, Sidor, Sabuda, Stokłosa, Piskorz, Dulowski, Tokarz
    MKF Solne Miasto Wieliczka: Zachariasz, Jacaszek – Grzesiak, Lekki, Kupiec, Moszumański, Suchan, Kwater, Jeleń, Gruszka, Szczepański, Gąsior

Sędziowie: Piotr Marucha, Maciej Jagodziński, Mariusz Krupa