MMTS – Orlen Wisła 21:21 (koniec)
MMTS Kwidzyn
21:21 (15:9)
Orlen Wisła Płock
Środa 04.12.2013, 18:00 • Kompleks Widowiskowo-Sportowy Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji, Kwidzyn • Orlen Superliga mężczyzn

Ja już dziękuje za śledzenie relacji prosto z hali MMTS-u i zapraszam już na kolejne spotkanie z Kwidzyna, które odbędzie się w niedzielę o 17, a transmisja oczywiście na portalu lajfy.com! (19:44:02)

MVP spotkania dla Marina Sego, który w drugiej połowie wpuścił tylko sześć bramek i w dużej mierze przyczynił się do tego, że płocczanie tego meczu nie przegrali

Świetnie widowisko w Kwidzynie. Gospodarze męczyli się w drugiej połowie, ale dowieźli remis, co i tak jest dla nich sukcesem. Wisła pokazała po przerwie, że nie przypadkowo jest wicemistrzem Polski