Warszawa – Lubawa 6:1 (koniec)
AZS Uniwersytet Warszawski
6:1 (1:0)
KS Constract Lubawa
Sobota 09.11.2013, 19:00 • Hala Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego • I liga futsalu - gr. północna

Za uwagę dziękuję w imieniu swoim, jak również portalu lajfy.com. Zapraszamy na kolejne transmisje relacjonowane przez naszą stronę. (20:29:17)

Bardzo emocjonująca druga połowa, a szczególnie jej końcówka. Mecz jednak obfitował w gole. Na wielkie uznanie zasługuje ekipa AZS UW Warszawa, która dosłownie rozgromiła przyjezdnych z Lubawy.

40
    Kontra AZSu i kolejną bramkę strzela JAKUB MYKOWSKI.

40
    Chwila zamieszania przy powrocie 5. zawodnika i ADAM GRZYB strzela piątego gola dla UW.

39
    Gol dla Constractu w osłabieniu, strzelcem bramki DANIEL MALINOWSKI.

39
    Perfekcyjna obrona Kamila Madzio i kontra Constractu zażegnana.

38
    14 sekund efektywnej gry i sędzia odsyła Dawida Mederskiego do szatni. UW gra w przewadze przez dwie minuty.

37
    Faulowany Yousupov, Mederski otrzymuje za to żółtą kartkę.

37
    Przerwę zarządza trener Constractu.

36
    Dobry powrót obrońcy UW i ekipa gospodarzy w posiadaniu.

35
    Drugie przewinienie ekipy Constractu w drugiej części spotkania.

34
    Strzał Yousupova obroniony, ale dobitka MACIEJA PIWOWARCZYKA nie dała szans bramkarzowi Lubawy. Tym samym zawodnik AZS kompletuje hat-tricka.

33
    Fenomenalna akcja dwójkowa. GRZEGORZ OCH po fenomenalnym podaniu Piwowarczyka umieszcza piłkę w siatce.

32
    Żółta kartka dla Grzyb (AZS UW Warszawa).

32
    Szansa na kontratak UW zmarnowana.

32
    Krótka przerwa techniczna i wznawia ekipa z Lubawy.

32
    Nienaganne zachowanie obrońców UW i dobrze zablokowane strzały gości.

31
    Dobra próba piłkarzy AZSu, ale strzał wysoko ponad bramką.

31
    Piłka dla UW, goście obniżyli pressing

Maciej Cichosz

Gole: 15. Piwowarczyk, 21. Piwowarczyk, 33. Och (Piwowarczyk), 34. Piwowarczyk, 40. Grzyb, 40. Mykowski – 39. Malinowski

Kartki:   32. Grzyb (WAW) – 37. Mederski (CON)   38. Mederski (WAW)

AZS Uniwersytet Warszawski: Kamil Madzio, Michał Kozłowski – Grzegorz Och, Maciej Piwowarczyk, Adam Grzyb, Buzurghmehr Yousupov, Jakub Mykowski, Mateusz Olkowski, Przemysław Cegiełko, Remigiusz Mytyk, Dominik Majewski
    KS Constract Lubawa: Marcin Piotrowicz, Grzegorz Kamiński – Mateusz Sadowski, Daniel Sass, Paweł Ossowski, Bartosz Lewandowski, Miłosz Jarzembowski, Dawid Mederski, Jarosław Szulc, Arkadiusz Modrzewski, Daniel Malinowski

Sędziowie: Marek Bilmin, Paweł Swajda (Podlaski ZPN)

Widownia: ok. 50