Rekord – Kraków 3:2 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
3:2 (1:1)
Wisła Krakbet Kraków
Wtorek 22.10.2013, 19:15 • Hala Rekordu, Bielsko-Biała • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w Lajfy.com. (21:00:52)

MVP spotkania zostaje Krystian Brzenk, który obronił dzisiaj kilka naprawdę stuprocentowych sytuacji Wiślaków i to głównie jemu Rekordziści zawdzięczają wygraną.

Zwycięstwo gospodarzy! Nie udał się krakowianom rewanż za mecz o Superpuchar polski! Rekord Bielsko-Biała wygrywa z Wisłą Krakbet Kraków 3-2 (1-1).

40:00

39:42
    Franz próbował trafić z własnej połowy do pustej bramki rywala, ale przestrzelił.

39:27
    Wisła wycofuje bramkarza! Na parkiecie pojawia się także Korczyński – grający trener krakowian.

39:27
    GOL DLA REKORDU!

Fatalny błąd Wisły, który wykorzystuje TOMASZA DURA i pakuje piłkę do siatki!

39:13
    Zadrożnyj oddał bardzo mocny strzał, ale zdołał go odbić Brzenk.

38:15
    Końcówka tego spotkania, ale żadna z drużyn nie chce zbyt mocno zaatakować.

36:45
    Rekord atakuje i jest stroną przeważającą.

35:06
    Czas dla Wisły!

33:40
    Doskonałą okazję miał teraz Popławski, ale trafił wprost w Nawrata!

32:54
    Zadorożnyj fauluje Popławskiego i otrzymuje żółtą kartkę.

32:02

Doskonała klepka RAFAŁA FRANZA z innym Rekordzistą, który dograł mu przed bramkę, a ten mimo asysty dwóch Wiślaków skierował piłkę do siatki swojego byłego klubu.

31:21
    Douglas Alvaralhao miał znów niezłą okazję, ale broni jego strzał Brzenk.

30:44
    GOL DLA WISŁY!

Fatalny błąd Popławskiego, który przewrócił się na piłce przy wyprowadzaniu jej z własnej połowy – przejął ją KRZYSZTOF KUSIA i fantastyczną podcinką pokonał bramkarza! Przepiękne trafienie!

29:49
    Douglas Alvaralhao miał teraz doskonałą okazję, ale jego strzał z bliska po podaniu Lebiedzińskiego doskonale obronił Brzenk!