Siarka T. – Garbarnia 4:1 (koniec) | Concordia – Olimpia Z. 0:1 (koniec) | Stal Rz. – Legionovia 1:1 (koniec)
Radomiak – Olimpia E. 3:0 (koniec) | Motor – Wisła Pu. 3:3 (koniec) | Pogoń Sdl. – Stal S. W. 2:0 (koniec)
Radomiak Radom
3:0 (1:0)
Olimpia Elbląg
Sobota 19.10.2013, 15:00 • im. Braci Czachorów w Radomiu • 2 Liga Wschodnia

Koniec meczu. (16:50:43)

90+3
    Koniec meczu! Radomiak rozbił Olimpię Elbląg 3:0! Znakomity debiut trenera Marcina Jałochy!

90+2
    Szymon Stanisławski mija bramkarza, jednak dogonił go obrońca...

88
    Rzut wolny – wrzuca Derbich, ale przegrał walkę o piłkę Cichos.

87
    Końcowe minuty. Radomiak jeszcze stara się dobić rywala. Faul na Michalskim.

86
    Radomiak kontroluje przebieg meczu i nie dopuszcza gości pod własne pole karne.

85
    Pięć minut do końca. Dobra akcja Michalskiego, ale jeszcze lepiej w obronie Ichim.

84
    Schodzi z boiska Leandro. W jego miejsce Bartek Michalski. Owacja na trybunach dla obydwu graczy.