Azoty – Chrobry 27:28 (koniec) | Piotrkowianin – Stal 31:36 (koniec)
KS Azoty-Puławy
27:28 (12:16)
KGHM Chrobry Głogów
Sobota 12.10.2013, 18:00 • MOSiR Puławy • Orlen Superliga mężczyzn

Kończy się ten mecz, i ja też powoli kończę relację, uzupełniam statystyki, widoczne po prawej stronie – zapraszam do zapoznania się. Świrkula zakończył mecz ze skutecznością 50%. Dziękuję za uwagę, Adam Winiarczyk. (19:47:52)

Dołem rzucił Skrabania, w nogi Świrkuli! Wygrana Chrobrego, który świętuje z ogromną radością!

60
    Koniec meczu. (27:28)

60
    Przybylski nie trafia, ale po rzucie wolnym do Skrabani podaje sam Przybylski... I KARNY! Zabrzmiała już syrena, remis lub 28:27 dla Chrobrego! Skrabania i... (27:28) (27:28)

60
    Karny dla Chrobrego. 36 sekund do końca. (27:27) (27:27)

60
    Przy piłce goście. (27:27) (27:27)

60
    Gol Mochockiego. I poprzeczka Łyżwy. 55 sekund! (27:27) (27:27)

59
    Skrabania! 27:26! Minuta i 30 sekund do końca. (27:26) (27:26)

59
    Spokojnie, do pewnej piłki Azoty... Karny! Dwie minuty dla Prakapenii. To 3 kara tego zawodnika. A więc w jednym momencie: karny i czerwień. Skrabania przed szansą... (26:26) (26:26)

2 minuty i 5 sekund jeszcze potrwają te jakże emocjonujące zawody. Ostatnie prowadzenie Azotów to 2:1! (26:26) (26:26)

58
    "Ofens" Bednarka. Pierwsze prowadzenie Azotów od samego początku meczu...? To możliwe! (26:26) (26:26)

58
    Timeout dla gości. I dwie minuty dla Sobola! Piłka dla SPR Chrobry. 2 minuty i 37 sekund do końca. (26:26) (26:26)

58
    Strata Łyżwy, strata ponownie ... i gol Sobola! (26:26) (26:26)

57
    Na trybunach raz jeszcze wszyscy wstali. (25:26) (25:26)

57
    3 minuty i 34 sekundy. Bez wiary – mimo prowadzenia – goście. Piłka na wyrównanie! (25:26) (25:26)

KS Azoty-Puławy: Stęczniewski, Krajewski, Babicz, Masłowski, Kus, Szyba, Ćwikliński
    KGHM Chrobry Głogów: Świrkula, Gromyko, Łucak, Prakapenia, Gregor, Świtała, Gujski

Sędziowie: Dębski, Rodacki (Kielce)