Nowiny – Kraków II 4:4 (koniec)
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:4 (2:3)
Wisła Krakbet II Kraków
Niedziela 06.10.2013, 20:00 • Hala sportowa w Nowinach • I liga futsalu - gr. południowa

Dziękuję z hali w Nowinach i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com!

(21:33:44)

MVP spotkania zostajePatryk Mendela, który był bardzo groźny pod bramką Dobrodzieja. Przede wszystkim zawodnik Wisły popisał się dwoma bramkami i zdecydowanie pomógł swojej drużynie w wywiezieniu punkty.

Drugą połowę świetnie rozpoczęli krakowianie, którzy już w pierwszej minucie zdobyli bramkę i odskoczyli rywalom na dwie bramki. Nowiny ruszyły do ataku i to poskutkowało. Zdobyli szybko dwie bramki i wyrównali wynik spotkania. Dalej to w ofensywie byli gospodarze, ale groźne były też kontry rywali. Remis sprawiedliwym rezultatem, ale troszkę chyba jednak gospodarze mogą być z niego niezadowoleni.

Zakończyło się bardzo dobre i emocjonujące spotkanie pomiędzy UKS Futsal Nowiny, a Wisłą Krakbet II Kraków. Ostateczny rezultat spotkania to 4:4, ale działo się sporo w tym pojedynku. Pierwszą połowę świetnie zaczęli gospodarze, którzy prowadzili 2:0, a krakowianie dobrze odpowiadali po kolei bramkami. Po 20 minutach to Wisła Kraków cieszyła się prowadzeniem 3:2.

39:59
    Aut z boku dla Wisły!

39:40
    Niedokładne podanie Terefeńko w ofensywie.

39:20
    Strzał Szymkiewicza, ale obok bramki! 30 sekund do końca!

39:12
    Nowiny atakują, a goście nastawiają się już tylko na kontry. Czas dla trenera Lichoty.

38:45
    Świetną piłkę zagrał Terefeńko. Jagodzki w polu bramkowym obrócił się z nią i uderzył, ale dobrze bramkarz! Z narożnika wznowienie na linię pola bramkowego i mocny strzał Płazińskiego, ale świetnie broni Górkowski!

38:20
    W ataku gospodarze!

38:00
    Z autu grę wznowią krakowianie.

37:33
    Jagodzki nie trafia z 2 metra! Piłka przelatuje nad bramką!

37:30
    Strzał Cibora zblokowany. Rzut rożny.

37:25
    Niedokładnie rozgrywają piłkę krakowianie. Aut na ich połowie dla rywali.

37:00
    Jabuda sam na sam z bramkarzem. Górą znów Dobrodziej!

36:40
    Faul w środku pola popełniony przez Wisłę.

36:30
    Sam na sam z Dobrodziejem znalazł się Piskorz, ale górą bramkarz w tym pojedynku! To była chyba piłka meczowa dla gości!

Norbert Sinkiewicz

Gole: 5. Ponikowski, 7. Płaziński (Terefeńsko), 23. Terefeńko, 25. Jagodzki – 8. Bieda, 13. Ornwiszewki (Dulowski), 18. Mendela (Ornwiszewski), 21. Mendela (Jonczyk)

Kartki:   15. Terefeńko (NOW), 29. Płaziński (NOW) – 29. Piskorz (KRK)

UKS Ekom Futsal Nowiny: Dobrodziej – Terefeńko, Cibor, Płaziński, Król – Majcher, Łabęcki, Jagodzki, D. Szymkiewicz, Ponikowski, Jaworski, Zygan
    Wisła Krakbet II Kraków: Górkowski – Krzciuk, Jonczyk, Jabuda, Dulowski – Bieda, Piskorz, Mendela, Ornwiszewski

Sędziowie: Szyduk, Greń – Bąk