Łowicz – Limanovia 1:0 (koniec) | Wigry – Olimpia Z. 3:1 (koniec) | Stal M. – Stal Rz. 4:1 (koniec)
Pelikan Łowicz
1:0 (0:0)
Limanovia Limanowa
Niedziela 29.09.2013, 11:15 • Stadion Miejski w Łowiczu • 2 Liga Wschodnia

Dziękujemy wszystkim za śledzenie naszej relacji. (13:08:03)

Łukasz Sobilo kończy mecz. Pelikan odnosi zasłużone zwycięstwo na swoim terenie po bramce Piotra Komana z 80. minuty.

90+4
    Żółta kartka dla Sadio w ostatniej minucie meczu. Faulował Soleckiego.

90+3
    Bardzo gorąco pod bramką Limanovii. Pająk uratował gości przed utratą drugiej bramki.

90+2
    Limanovia szybko chce zagrozić Olszewskiemu, ale fauluje w ataku.

90+2
    Mija druga z trzech doliczonych przez sędziego minut doliczonego czasu gry.

90+1
    Zmiana taktyczna w drużynie gospodarzy. Bończak zmienia Pomianowskiego.

90
    Pelikan pod bramką Limanovii.

88
    Dwie minuty dzielą Pelikana od zdobycia trzech punktów w tym meczu.

87
    Pod bramką Sotnickiego dobrze walczył Bojańczyk, ale osamotniony napastnik nie miał szans z dwójką stoperów Limanovii.

85
    Groźna szansa dla Limanovii! Sadio wyprowadził podaniem na dobrą pozycję Komorka, ale sędzia boczny uznał, że zawodnik gości był na spalonym.

85
    Trener gości stawia na Komorka. Pomocnik zmieni Pietrasa.

84
    Goście na pewno chcą doprowadzić do wyrównania, ale czeka ich teraz bardzo trudne zadanie. Pelikan nie odda tak łatwo ciężko wywalczonego prowadzenia.

83
    Okazja dla Limanovii. Goście jak najszybciej chcą doprowadzić do wyrównania, ale bardzo dobrze w bramce radzi sobie Olszewski.

82
    W końcu opłaciły się starania gospodarzy i mamy pierwszą bramkę dla gospodarzy, chociaż piłka lądowała już za plecami bramkarza Limanovii dwukrotnie.

80
    Gol dla Pelikana!
    Piotr KOMAN wyprowadza gospodarzy na prowadzenie po bezbłędnym strzale na bramkę Sotnickiego.

80
    Dziesięć minut do końca spotkania. Obie drużyny jak na razie nie zachwyciły i mają ostatnią szansę na to, aby zmienić oblicze meczu.